FIFA

FACEIT اولین مسابقات جهانی رشته PUBG را برگزار میکند

FACEIT اولین مسابقات جهانی رشته PUBG را برگزار میکند
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار pubg

FACEIT اولین مسابقات جهانی رشته PUBG را برگزار میکند

اولین و بزرگترین مسابقات در این رشته

یکی از بزرگترین برگزار کنندگان مسابقات آنلاین در جهان یعنی FACEIT اعلام کرد که اولین مسابقات جهانی رشته PUBG را برگزار خواهد کرد.

این مسابقات با نام FACEIT Global Summit: PUBG Classic در ExCel لندن در روز‌های 16 تا 21 آپریل برگزار میگردد. توییت FACEIT در مورد برگزار شدن این مسابقات را میتوانید در ادامه بخوانید:

We’re delighted to announce that we’ve partnered with @PUBG to host the first Global Event on the @PUBGEsports Circuit! 

FACEIT Global Summit: PUBG Classic is coming to London on 16-21 April! 

 https://t.co/zH5OjOlXgJ pic.twitter.com/Fa0CfiC9bq

— FACEIT PUBG (@FACEITPUBG) February 13, 2019

24 تیم از این رشته از 9 ریجن North America, Europe, Korea, China, Japan, Chinese Taipei/Hong Kong/Macao, Southeast Asia, Latin America, Oceania به این مسابقات دعوت میشوند تا نتیجه اولین مرحله از این مسابقات با تیم‌های دعوت شده مشخص شود.

میشل آتیسانی بنیان گذار FACEIT در مورد این مسابقات در یک جمله گفت:

ما از زمان یکپارچه شدن پلتفرم‌ این بازی داستان های باورنکردنی با این بازی داشتیم.ایجاد یک اکوسیستم esports، انگیزه دادن به بازیکنان و ایجاد یک تقویم که بازیکنان را به خود جذب میکند نشانه‌هایی از قدرت این بازیست و ما افتخار میکنیم که این بازی را به عنوان شریک انتخاب کردیم تا برترین تیم‌های جهان در این رشته را در این مسابقات جمع کنیم. در این مسابقات ما به دنبال ارائه کامل ترین تجربه حرفه مسابقات در ماه آپریل هستیم و همچنین ما از برگزاری یکی دیگر از رویدادهای بزرگ ورزش‌های الکترونیک در لندن بسیار خوشحال هستیم.

در این Summit شاهد برگزاری مسابقاتی نمایشی بین 6 تیم خواهیم بود که این بازی‌ها مربوط به  FACEIT PUBG Showdown میشوند که در این ماه به صورت آنلاین برگزار میشوند. FACEIT رقابت‌های آنلاین این بازی را به طور رسمی از 28 سپتامبر 2018 وارد پلتفرم خود کرده است.

جیک سین، مدیر شرکت Global Esports در مورد شرکت PUBG افزود:

در فصل بعدی بازی PUBG دوست داریم که در حوزه اولین رویداد PUBG Classic و بردن بهترین تیم‌های این رشته از ورزش‌های اکترونیک سبک بتل رویال به لندن با FACEIT همکاری داشته باشیم. FACEIT رکورد بزرگی در برگزاری مسابقات و نوآوری در ورزش‌های الکترونیک از خود به جاگذاشته و این بدین معناست که طرفداران این بازی مسابقات بزرگی را در FACEIT Global Summit مشاهده خواهند کرد.

ماه گذشته PUBG اعلام کرد که برنامه‌های خوبی در زمینه مالی برای تیم‌ها و سازمان‌ها دارد که آن‌ها را در فصل جدید این بازی عملی میکند که ظاهرا این موضوع به این معنی است که این بازی به طور مستقیم با سود رسانی به تیم‌ها از طریق برگزاری لیگ‌ها با برند‌های معتبر حمایت مالی بزرگی از تیم‌ها میکند.

Print
1585 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x