FIFA

10 تیمی که بیشترین درآمد را در سال 2018 داشته اند

10  تیمی که بیشترین درآمد را در سال 2018 داشته اند
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار عمومی

10 تیمی که بیشترین درآمد را در سال 2018 داشته اند

ماشین‌های پول ساز 2018

در سال 2018 مسابقات زیادی در رشته‌های مختلفی برگزار شد که در مجموع شاهد 130 میلیون دلار جایزه برای ورزش‌های الکترونیک بودیم. تیم‌های زیادی برای رسیدن به بهترین جوایز به مصاف هم رفتند و در نهایت تمامی تیم‌ها موفق به ساخت لحضه‌های جذابی برای طرفداران دنیای ورزش‌های الکترونیک شدند.در این مطلب به معرفی 10 تیم پر درآمد در تمامی رشته‌ها میپردازیم که این تیم‌ها به عنوان بهترین‌های سال 2018 هم معرفی شدند:

 رتبه دهم این لیست به تیم VG تعلق دارد که این تیم در مجموع 3.04 میلیون دلار به دست آورده است. این تیم در مسابقات جهانی سال 2018 نمایش خوبی نداشت و با دریافت 1 میلیون دلار در رتبه هفتم به کار خود پایان داد.

تیم نهم این لیست تیم Cloud9 است که با قهرمانی و مقام‌های خوب خود در مسابقات LOL و CSGO موفق به کسب 3.28 میلیون دلار شده است و باید گفت که بهترین رشته این سازمان تا به اینجای کار رشته LOL بوده است.

تیم هشتم لیست ما تیم Fnatic است که در مجموع 3.68 میلیون دلار درامد داشته است و این جوایز از 5 رشته به دست آمده است که این موضوع میتواند این سازمان را به عنوان یکی از بهترین‌های جهان معرفی کند همچنین این تیم بیشرین جایزه را در رشته LOL به دست آورده است که طی آن تیم Fnatic در مسابقات جهانی رتبه دوم را کسب کرد.

تیم هفتم لیست ما تیم Astralis است که تمامی جوایز خود که 3.65 میلیون دلار است را از رشته CSGO به دست آورده است و در حال حاضر میتوان گفت این تیم بهترین تیم حاضر در رشته CSGO است.

تیم ششم تیمی نیست جز تیم محبوب VP که با اینکه در رشته DOTA2 در مسابقات جهانی خوش ندرخشید اما در مسابقات دیگر مقام‌ها وجوایز قابل قبولی به دست آورد و همچنین این تیم در رشته‌های دیگری مانند CSGO هم مقام‌هایی آورد. مجموع درامد این تیم در سال 2018 مبلغ 3.96 میلیون دلار است.

تیم پنجم تیم Faze clan است که 4.09 میلیون دلار درامد داشته و عمده درامد این تیم از رشته های CSGO و COD4 است.

تیم چهارم تیم EG است که در رشته DOTA2 با کسب مقام سوم جایزه مورد قبولی را کسب کرد. البته این تیم در رشته‌های دیگری مانند LOL هم درامد خوبی کسب کرد تا در سال 2018 با داشتن 4.17 میلیون دلار رتبه چهارم را کسب کند.

تیم سوم نائب قهرمان مسابقات جهانی DOTA2 است. تیم LGD در سال 2018 با کسب مقام های خوبی در بازی‌های DOTA2 و RocketLeague مبلغ 5.36 میلیون دلار را به دست آورده است.

تیم دوم تیم محبوب Liquid است که با اینکه رتبه اول را به دست نیاورده است اما در تمامی رشته‌های ورزش‌های الکترونیک موفق به درامد زایی شده است و 7.2 میلیون دلار به دست آورده است.

تیم اول و آخر لیست ما تیم OG است که تنها تعریفی که میتوان از این تیم داشت قهرمانی در TI8 است که این تیم را با درامد 11.47 میلیون دلار در رتبه اول قرار میدهد.

Print
1785 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x