FIFA

مسابقات FIFA eClub World Cup از 9 فوریه آغاز میشود

مسابقات FIFA eClub World Cup از 9 فوریه آغاز میشود
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار FIFA

مسابقات FIFA eClub World Cup از 9 فوریه آغاز میشود

شروع مسابقاتی بزرگ

این ماه شاهد بازی‌ها و مسابقات جذابی در رشته FIFA خواهیم بود که 9 فوریه آغاز خواهند شد. مرحله انتخابی این مسابقات جهانی در ماه قبل به پایان رسید و حالا از 9 فوریه شاهد آغاز مسابقات جهانی این رشته خواهیم بود و کل این مسابقات در دو روز انجام خواهند شد تا قهرمان این دوره از مسابقات در سال 2019 مشخص شود. همچنین باید اشاره داشت که یکی از سازمان‌هایی که در این مدت فعالیت خوبی داشته و موفقیت‌های زیادی در این رشته کسب کرده است Danish esport است که امسال از دید هر کسی شانس قهرمانی بالایی دارد.

این مسابقات با مرحله گروهی 4 نفره آغاز میشود که از هر گروه دو تیم به مرحله بعد راه پیدا میکنند.برنده این مسابقات 100 هزار دلاز جایزه دریافت خواهد کرد و به مسابقات آینده به طور مستقیم دعوت خواهد شد که مسابقات بعدی در این رشته در فصل تابستان برگزار خواهند شد. پس میتوان گفت که این مسابقات بیشتر از پول به خاطر دعوت به مسابقات بعدی از اهمیت بالایی برخوردار هستند.در نتیجه تیم اول این مسابقات 40 هزار دلار پول و 1500 پوینت برای مسابقات بعدی دریافت خواهد کرد که این پوینتها میتواند کمک شایانی به بازیکنان کند.

در این مسابقات تیم‌هایی حضور دارند که از نظر طرفداران این بازی شانس بزرگی برای قهرمانی در این مسابقات دارند. تیم‌هایی مانند Brondby IF و Danish Team که در سال 2018 و 2019 شروع قدرتمندی داشته اند و حضور بازیکنانی مانند Faith و Frederik و Marcus احتمال قهرمانی این دو تیم را چند برابر میکند. گرچه در 4 گروه این مسابقات تیم‌های بزرگی مانند Faze و ajax حضور دارند اما هر کسی دو تیم نام برده شده را شانس بزرگ قهرمانی این مسابقات میداند.در ادامه توییت بازی FIFA در مورد گروه بندی این مسابقات را میتوانید بخوانید:

The groups of the #FIFAeClubWorldCup are set ✅ Strongest group? 🤔👇

Watch it live online on February 09 & 10 🙌 More information will be released soon. pic.twitter.com/95Bu8Dw2rz

— #FIFAeClubWorldCup (@FIFAeWorldCup) January 21, 2019

و اما مورد آخر در مورد این مسابقات عمل کردن FIFA به قول‌های خود در موضوع برگزاری مسابقات است و این اتفاقات باعث خوشحالی تمامی طرفداران این بازی است چرا که حالا شاهد برگزاری مسابقات eChampion League و ePremier League در این بازی هستیم که خبر از پر کاری این بازی میدهد.

همچنین در فصل جدید بازی شاهد برگزاری مسابقات زیادی بودیم که در مجموع 400 هزار دلار جایزه به تیم‌های شرکت کننده اهدا شده است و مسابقات این بازی در مجموع 29 میلیون بازدید کننده داشته است.

حال باید دید مسابقات این بازی در آینده چگونه پیش میرود و شرکت سازنده این بازی چقدر به قول‌های خود وفادار میماند.

مطلب قبلی ثبت‌نام اولین دوره مسابقات آزاد کشوری در دو رشته PES19 و FIFA19 شروع شد
مطلب بعدی جام شمشاد در دو رشته Fifa19 و PES 19 برگزار می گردد
Print
1115 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x