FIFA

عملکرد ضعیف‌تر از حد انتظار Liquid، شکست غیر منتظره Infamous و ...

عملکرد ضعیف‌تر از حد انتظار Liquid، شکست غیر منتظره Infamous و ...
امین حسین پور
/ دسته ها: اخبار Dota2

عملکرد ضعیف‌تر از حد انتظار Liquid، شکست غیر منتظره Infamous و ...

اخبار روز دوم رقابت‌های TI9

تیم Liquid باید در ناامیدی مقابل تیم PSG.LGD پیروز می‌شد، چراکه آن‌ها تنها در یک بازی تا به اینجا برنده شده‌اند. با این حال، اسکواد چینی تیم اروپایی را در هم شکست و در هر دو بازی آن‌ها را شکست داد، گرچه تیم Liquid واقعاً عملکرد بسیار خوبی در بازی دوم از خود نشان داد. به این ترتیب، تیم Liquid در حال حاضر با 3 برد و 7 باخت در رده هشتم قرار دارد. تنها یک تیم عملکرد بدتری را در مرحله گروهی از خود تا به اینجا به نمایش گذاشته‌اند. تیم Keen Gaming هر دو بازی خود را امروز در مقابل اسکوادهای اروپایی Alliance و Team Secret باخت و تیم Chaos Esports Club تنها بازی امروز خود را به Mineski واگذار کرد.

تیم Lasse Matumbaman Urpalainen فردا در مقابل تیم Keen Gaming به میدان خواهد رفت. این بازی برای هر دو تیم از اهمیت حیاتی برخوردار است. هر تیمی که بازی را واگذار کند، ممکن است در انتهای مرحله گروهی حذف شود. تیم Liquid هنوز هم می‌تواند خود را به براکت بالایی برساند، ولی آن‌ها باید بازی‌های باقی‌مانده را با پیروزی پشت سر بگذارند. تیم OG با اینکه شروع خوبی در ابتدای فصل نداشت، اما در ماه‌های اخیر خود را بالا کشید. ولی همچنان کسی انتظار نداشت که این تیم چنین عملکرد حیرت‌انگیزی را از خود در مرحله گروهی نشان دهد. آن‌ها با پیروزی مقابل تیم‌های Evil Geniuses و Ninjas in Pyjamas رده نخست گروه B را از آن خود کردند و از تیم Vici Gaming پیشی گرفتند. البته آن‌ها هنوز باید مقابل Vici Gaming به میدان بروند، اما با وضعیت عالی که دارند به نظر می‌رسد آماده هستند تا مأموریت خود را در TI9 به پایان برسانند.

تیم Vici Gaming به عنوان برجسته‌ترین تیم چینی عملکرد عالی را تا به اینجا از خود به نمایش گذاشته است، اما در مقابل Evil Geniuses متوقف شد. علاوه بر این، اسکواد آمریکای جنوبی در مقابل Vici Gaming با نتیجه 1 – 1 از حرکت ایستاد. اگرچه چینی‌ها همچنان گزینه مورد نظر برای پیروزی در مرحله گروهی و یکی از مدعیان اصلی Aegis هستند، اما آن‌ها در روز دوم رقابت‌ها تا حدی آسیب‌پذیری از خود نشان داده‌اند.

تیم Infamous در روز اول رقابت‌ها چندان عملکرد خوبی نداشت، ولی به طور فوق‌العاده‌ای به بازی خود سرعت بخشید و حتی آن‌ها توانستند در مقابل تیم Fnatic به پیروزی دست پیدا کنند. با این نتایج، تیم Infamous در رده پنجم مرحله گروهی قرار گرفته است و هنوز امیدوار است که بتواند به براکت بالایی راه پیدا کند. تیم Evil Geniuses که از سد Infamous عبور کرد، در ابتدای مسابقه عملکردی مأیوس‌کننده در مقابل تیم قدرتمند چینی داشت، ولی در وقت‌های پایانی خود را بالا کشید. با این نتیجه، آن‌ها در حال حاضر جزو چهار تیم برتر در گروه B قرار دارند.

نظر شما راجع به روز دوم رقابت‌های بزرگ TI9 چیست؟

Print
1347 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x