FIFA

رپرهای آلمانی "Kollegah" و "Farid Bang" بخش بازی‌های رایانه‌ای خود را راه‌اندازی کردند

رپرهای آلمانی "Kollegah" و "Farid Bang" بخش بازی‌های رایانه‌ای خود را راه‌اندازی کردند
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار FIFA

رپرهای آلمانی "Kollegah" و "Farid Bang" بخش بازی‌های رایانه‌ای خود را راه‌اندازی کردند

بازهم ورود شخصیت‌های معروف به ورزش‌های الکترونیک

رپرهای آلمانی فلیکس "Kollegah" بلوم و فرید "Farid Bang" حامد ال عبداللهی که یک گروه خوانندگی دو نفره دارند، تصمیم گرفتند که تیم خود را با نام JBG Gaming در ورزش‌های الکترونیک راه‌اندازی کنند. این برند هفته گذشته در Gamescom معرفی شد و تا الان با دو بازیکن FIFA یعنی آنل "Flaggo" تحیروویچ و Erne Embeli قرارداد بسته است. کانال‌های Youtube این دو در FeelFIFA، هرکدام 900هزار و 600هزار نفر دنبال کننده دارد.

آژانس مشاوره ورزش‌های الکترونیک reSports Media در این راه به این دو نفر برای برند جدیدشان کمک کرد. سخنگو reSports Media به سایت Esports Observer گفت که بلوم و ال عبداللهی فقط صاحبان این برند نیستند، بلکه قرار است در تمامی برنامه‌ها و استراتژی‌های آن شرکت داشته باشند. وی در ادامه گفت: " JBG Gaming در حال حاضر بر روی FIFA تمرکز دارد، ولی طرفداران منتظر خبرهای جدید در سال 2019 باشند. "

نام JBG Gaming از آلبوم مشترک Farid Bang و Kollegah به نام Jung, brutal & gutaussehend گرفته شده، که تا به حال در صنعت موسیقی آلمان بارها نامزد و یا حتی برنده جوایز متعددی شده است.

Kollegah و Farid Bang، پس از ورود Mesut Ozil و Chiristian Fuchs به ورزش‌های الکترونیک، به این صنعت گرایش پیدا کردند. Ozil و Fuchs نیز در اولین انتخاب خود بازی FIFA را مدنظر قرار دادند.

منبع: esportsobserver
مطلب قبلی جام قهرمانی بازی‌های رایانه‌ای كشور در رشته‌های PES18 و FIFA18 به ميزبانی استان فارس
مطلب بعدی ثبت‌نام اولین دوره مسابقات آزاد کشوری در دو رشته PES19 و FIFA19 شروع شد
Print
1714 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x