FIFA

جام شمشاد در دو رشته Fifa19 و PES 19 برگزار می گردد

جام شمشاد در دو رشته Fifa19 و PES 19 برگزار می گردد
رضا طالب نژاد

جام شمشاد در دو رشته Fifa19 و PES 19 برگزار می گردد

جایزه 1 میلیارد ریالی برای شرکت کنندگان

جام شمشاد با جایزه 1 میلیارد ریالی به عنوان بزرگترین رویداد ورزش های الکترونیک ایران برگزار می شود. این رویداد در دو رشته پرطرفدار PES19 و FIFA19 و به صورت انفرادی خواهد بود. مسابقات جام شمشاد در سه مرحله استانی ، منطقه ای و نهایی برگزار می شود. شروع مسابقات در مرحله مقدماتی از پنج شنبه 6 تیرماه 1398 در مراکز برتر استان ها و زیر نظر انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد. این رویداد توسط باشگاه ورزش های الکترونیک شمشاد و مجموعه fstream برنامه ریزی و برگزار خواهد شد. 


مرحله استانی:
ثبت نام برای تمام افراد آزاد می باشد و در تمامی استان ها برگزار می گردد، به ازای هر هشت نفر شرکت کننده در یک استان یک سهمیه منطقه ای به آن استان تعلق می گیرد.
مسابقات در این مرحله ابتدا به صورت گروهی و پس از صعود از گروه به صورت دو از سه (best of 3) می باشد.

مرحله ی منطقه ای: 
استان ها به پنج منطقه شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تقسیم بندی خواهند شد و از هر منطقه یک استان میزبان خواهد شد و افراد صعود کننده در آن منطقه در این مرحله شرکت خواهند کرد.
تاریخ برگزاری مرحله منطقه ای اواخر مردادماه خواهد بود. طبق درصد افراد شرکت کننده در هر منطقه سهمیه هر منطقه مشخص خواهد شد. افراد ۶۵ ام تا ۲۵۶ ام جام در هر رشته در این مرحله جوایز خود را دریافت خواهند کرد

مرحله نهایی:
اوایل شهریورماه در تهران برگزار خواهد شد. ۶۴ نفر  پایانی جام در هر رشته در این مرحله شرکت خواهند کرد و در پایان نفرات اول تا ۶۴ ام هر رشته مشخص خواهند شد و در پایان جام بلافاصله جوایز خود را دریافت خواهند کرد

 

قوانین و راهنمای ثبت نام در مسابقات PES19 و FiFa19 را می توانید از طریق لینک های زیر مشاهده کنید: 

قوانین مسابقات جام شمشاد

راهنمای ثبت نام در رویداد جام شمشاد​

 

جزییات جوایز در هر رشته به شرح زیر می باشد:

جوایز جام شمشاد

رتبه جایزه
نفر اول 150 میلیون ریال
نفر دوم 50 میلیون ریال
نفر سوم 25 میلیون ریال
نفر چهارم 10 میلیون ریال
نفرات 5 تا 8 5 میلیون ریال
نفرات 9 تا 16 4 میلیون ریال
نفرات 17 تا 32 3 میلیون ریال
نفرات 33 تا 64 2 میلیون ریال
نفرات 65 تا 128 1 میلیون ریال
نفرات 129 تا 256 500 هزار ریال​

 

شرکت کنندگان یک هفته قبل از شروع مسابقات می بایست، آدرس مرکز مسابقه مربوط به خود را از طریق کانال های معرفی شده در تبلیغات و یا از طریق سایت fstream.ir  دریافت کنند. همچنین لازم به ذکر است که  قرعه کشی مسابقه، یک روز قبل، توسط نرم افزار انجام می شود و شرکت کنندگان ، ساعت دقیق بازی خود را دریافت و نیم ساعت قبل از مسابقه ، به آدرس مرکز مسابقه خود مراجعه می نمایند . بدیهی است پس از آن از حضور تاخیر کنندگان، ممانعت به عمل خواهد آمد .

برای ورود به مسابقه، همراه داشتن کارت ملی و کد ثبت نام الزامی است. ثبت نام فقط از طریق آدرس  shemshad.fstream.ir  انجام می شود. به هیچ عنوان به افراد سودجو اعتماد نکنید و فقط از طریق وبسایت اقدام به ثبت نام نمایید. جام شمشاد هیچ نماینده ای ندارد و ثبت نام فقط از طریق سایت انجام میگیرد. همچنین لازم به ذکر است که مجله ورزش های الکترونیک به عنوان حامی رسانه ای در این رویداد حضور خواهد داشت.

 

مطلب قبلی مسابقات FIFA eClub World Cup از 9 فوریه آغاز میشود
مطلب بعدی قوانین رشته Fifa 19 و PES 19
Print
1441 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x