FIFA

ثبت‌نام اولین دوره مسابقات آزاد کشوری در دو رشته PES19 و FIFA19 شروع شد

ثبت‌نام اولین دوره مسابقات آزاد کشوری در دو رشته PES19 و FIFA19 شروع شد
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار FIFA

ثبت‌نام اولین دوره مسابقات آزاد کشوری در دو رشته PES19 و FIFA19 شروع شد

رویدادی به همراه ١٢،٠٠٠،٠٠٠ تومان جایزه

علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات داخلی از جمله رشته‌های فوتبالی مانند PES19 و FIFA19 می‌توانند با شرکت در اولین دوره مسابقات آزاد کشوری که با نظارت انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک برگزار خواهد شد، شانس خود را جهت قهرمان شدن در یک رویداد کشوری امتحان کنند.

لازم به ذکر است که این رویداد به صورت تیمی برگزار خواهد شد و تیم‌های شرکت کننده بایستی با هماهنگی کمیته‌های استانی و زیر نظر باشگاه‌های تایید شده توسط انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک هر استان جهت حضور در این مسابقات اقدام کنند.

 

ضمن عرض سلام خدمت تمام همراهان و دوستان عزيز به آگاهی می‌رساند:
كميته بازی‌ها و ورزش‌هاي الكترونيك استان فارس در نظر دارد اولین دوره مسابقات آزاد کشوری میان مجموعه‌‌های ورزش‌های الکترونیک در سطح کشور را زیر نظر انجمن بازی‌ها و ورزش‌هاي الكترونيك برگزار کند.
كميته‌های متناظر استانی ورزش‌های الكترونيك در سراسر کشور می‌توانند ضمن هماهنگي با انجمن کشوری نسبت به اعزام تیم تحت نظر مجموعه ورزش‌های الکترونیک استان خود، به این دوره از مسابقات اقدام کنند.

زمان برگزاری مسابقات: 
زمان برگزاری مسابقات در هر دو رشته FIFA19 و PES19 روز جمعه هجدهم آبان ماه خواهد بود.

محل برگزاری مسابقات: 
مجموعه‌هاي گيم لند شيراز

تاکنون تعداد ۱۳ تیم در رشته PES19  و همچنین ۱۳ تیم هم در رشته FIFA19 ثبت نام خود را برای شرکت در این دوره از مسابقات قطعی کرده‌اند.
ظرفيت تیم‌های شرکت کننده در هر رشته با ثبت نام ١٦ تيم تکمیل می‌شود.

تعداد نفرات هر تيم متشکل از پنج بازیکن خواهد بود.

میزان مبلغ ورودي برای هر تيم مبلغ ٥٠٠/٠٠٠ تومان است و میزان جوایز نیز مبلغ  ١٢/٠٠٠/٠٠٠ تومان خواهد بود که به ترتیب به تیم های اول تا سوم مبالغ ۳، ۲ و ۱ میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

مجموعه‌های بزرگ ورزش‌های الکترونیک در سطح كشور می‌توانند هر چه سريعتر به صورت رسمي براي ثبت نام در این مسابقات اقدام کنند.

اطلاعات تکمیلی، قوانین و نحوه برگزاری مسابقات طی روزهای آتی از طریق کانال رسمی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک  کشور و سایت مجله ورزش‌های الکترونیک به اطلاع ‌عموم خواهد رسید. 

نکته مهم اول: تمامی تیمهای شرکت کننده در مسابقات می‌بایست از کمیته ورزش‌های الکترونیک متناظر استان خود نامه تاییدیه حاوی اسامی نفرات تیم دریافت کرده و قبل از عزیمت به محل برگزاری مسابقات نامه را برای برگزارکننده ارسال کنند. بدیهی است در صورت عدم ارایه نامه تاییدیه از شرکت تیم در مسابقه جلوگیری خواهد شد.

نکته مهم دوم: تمامی نفرات تیم ها الزاما می‌بایست قبل از عزیمت به محل مسابقات دارای کارت بیمه ورزشی معتبر صادر شده از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی باشند که با مراجعه به سایت فدراسیون یادشده به صورت آنلاین نیز قابل صدور و دریافت است. نداشتن بیمه ورزشی به منزله عدم شرکت در مسابقات تلقی خواهد شد.

نکته مهم سوم: ارایه کارت شناسایی معتبر از سوی شرکت کنندگان هر تیم به هنگام ورود به محل مسابقات الزامی است

روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک
 

ثبت نام: کلیک کنید

مطلب قبلی رپرهای آلمانی "Kollegah" و "Farid Bang" بخش بازی‌های رایانه‌ای خود را راه‌اندازی کردند
مطلب بعدی مسابقات FIFA eClub World Cup از 9 فوریه آغاز میشود
Print
2167 رتبه بندی این مطلب:
3/3

1 نظر در مطلب "ثبت‌نام اولین دوره مسابقات آزاد کشوری در دو رشته PES19 و FIFA19 شروع شد" ثبت شده است

0
1

سامان

500 هزار تومن ورودی؟؟؟؟؟؟؟؟

این انجمن از کل دولت هم دزدتره که =))

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x