FIFA

برترین صندلی‌های گیمینگ سال 2019

برترین صندلی‌های گیمینگ سال 2019
پرستو جواهری
/ دسته ها: سخت افزار

برترین صندلی‌های گیمینگ سال 2019

بهترین‌ها

انتخاب صندلی مناسب نه تنها از امراض مختلف جلوگیری میکند بلکه با داشتن صندلی مناسب تجربه بهتری در بازی کردن را خواهید چشید چرا که با داشتن صندلی مناسب میتوانید از کمر درد جلوگیری کنید و یا جای دست مناسبی را بر روی صندلی خود داشته باشید و صادقانه باید گفت که اگر از نشسستن بر روی صندلی خود احساس راحتی نمیکنید نمیتوانید تجربه خوبی از بازی کردن داشته باشید.

اما ملاک‌های اصلی برای پیدا کردن صندلی مناسب چیست؟ در مرحله اول تنها چیزی اهمیت دارد راحتی صندلی است. با داشتن صندلی راحت میتوانید میزان بالا یا پایین تر بودن صندلی خود تنظیم کنید و به هر طرفی که مایل هستید بچرخید. درست که تمامی صندلی ‌ها این قابلیت پیش پا افتاده را دارند اما فرق صندلی‌ها در کیفیت و وزن صندلی و موارد این چنینی ایجاد میشود و به همین دلیل است که میبینیم که گاهی بعضی گیمرها بعد از چند ساعت بازی کردن احساس راحتی را با صندلی خود ندارند.

در ادامه مطلب میتوانید چند نمونه از صندلی‌های مناسب گیمینگ را بشناسید:

1. Secretlab Omega

The best gaming chair of 2019

مشخصات صندلی:

Seat type: Racing seat | Recline: 165 degrees | Weight capacity: 240 lbs | Weight: 66 lbs | Available colors: Stealth, Classic, Amber, Royal, Ash

نقاط قوت:

راحتی

ساختار مناسب برای حفظ سلامتی

نقاط ضعف:

مونتاژ پیچیده

این صندلی از زمان عرضه ار پرطرفدار ترین‌ها در میان گیمرها بوده و راحتی این صندلی و کیفیت ساخت مناسب و طراحی زیبا دلایلی است که این صندلی بهترین صندلی موجود در سال 2019 باشد. این محصول از آخرین محصولات Omega Chair است و این صندلی از نظر کارشناسان و تسترها بهترین صندلی موحود در بازار است. همچنین شرکت سازنده این صندلی از بهترین مواد برای ساخت این صندلی استفاده کرده است.

طراحی این صندلی به گونه‌ای است که بعد از هر بار استفاده از این صندلی احساس راحتی بیشتری را خواهید داشت و بالشت سر و بدنه با کیفیت این صندلی حس خوبی را هنگام بازی کردن به شما منتثقل خواهد کرد. در آخر در کنار تمامی این تعاریف باید گفت که این صندلی مونتاژ پیچیده‌ای دارد اما اگر به دنبال خرید بهترین صندلی موجود هستید این صندلی بهترین گزینه‌ ممکن برای شماست.

 

2. RESPAWN 200

Budget friendly racing seat with a mesh back

مشخصات صندلی:

Seat type: Racing seat | Recline: 130 degrees | Weight capacity: 275 lbs | Weight: 50.7 lbs | Available colors: Red, Blue, Grey, Green, White

نقاط قوت:

مقرون به صرفه

پشتی دارای تنفس

نقاط ضعف:

انعطاف پذیری پایین

این صندلی ارزان ترین صندلی با کیفیت گیمینگ نیست اما این صندلی با قیمت 215 دلار یکی از مقرون به صرفه ترین‌های این لیست به شمار میرود. طراحی این صندلی بیشتر برای کار‌های اداری است اما با گذشت زمان میتوان متوجه شد که این صندلی از بهترین‌های گیمرهاست.ساختار این صندلی بیشتر از جنس پلاستیک است اما میتوان گفت که از نظر کیفیت این صندلی نسبت به بیشتر محصولات گران قیمت به صرفه‌تر و با کیفیت‌تر است چرا که این صندلی یکی از راحت‌ترین هایی است که میتوانید پیدا کنید.

این صندلی در قسمت پشتی ساختار تنفسی دارد که این موضوع این صندلی را بیشتر از همیشه خاص میکند. پس اگر به دنبال صندلی راحت اما با قیمت پایین هستید این صندلی بهترین گزینه برای شماست.

 

3. Noblechairs Epic Real Leather

A luxury upgrade made with real leather

مشخصات صندلی:

Seat type: Racing seat | Recline: 135 degrees | Weight capacity: 265 lbs | Weight: 62 lbs | Available colors: Black, Brown beige, Brown black, White

نقاط قوت:

ساختار چرمی

صندلی شیک و دوست داشتنی

نقاط ضعف:

قیمت بالا

این محصول از شگفت انگیز ترین صندلی‌های موجود در بازار است که بیشتر در کار‌های اداری از آن استفاده میشود  اما کیفیت خوب و شیک بودن این صندلی هر گیمری را به سمت خود جذب میکند. به جرات میتوان گفت چرم استفاده شده در این صندلی از بهترین جنس‌های موجود در دنیاست. اما در کنار این تعاریف باید گفت که این صندلی به نوع خود به شدت گران است و قیمت 550 دلاری این صندلی ممکن است که با بودجه هر کسی سازگار نباشد اما طراحی شیک این صندلی و به کار بردن چرم خالص و با کیفیت در این صندلی این محصول را برای هر کسی خواستنی ترین محصول میکند.

4. NeueChair

Extremely high quality, highly adjustable office chair

مشخصات صندلی:

Seat type: Task chair | Recline: 85-130 degrees | Weight capacity: 240 lbs | Weight: 64 lbs | Available colors: Silver, Obsidian

نقاط قوت:

راحتی و انعطاف‌پذیری

طراحی مناسب برای بازی و کار

قابلیت تنظیم بی نقص

نقاط ضعف:

قیمت بالا

اگر به دنبال صندلی‌ با استایل متفاوت هستید این صندلی بهترین گزینه مناسب برای شماست. این به این معنی نیست که ظاهر این صندلی عالی است اما این صندلی با ظاهری متفاوت نسبت به بقیه محصولات به یکی از خاص ترین صندلی‌های این لیست تبدیل شده است. همچنین وجود دو رنگ خاکستری و سرمه‌ای برای این صندلی میتواند مورد خوبی برای تعریف از این صندلی باشد اما مورد مهم تر در مورد این صندلی این است  که این محصول با ساختار فوق العاده خود و وزن مناسب بهترین گزینه برای بازی و کار است اما همانند صندلی قبلی قیمت 500 دلاری این صندلی کمی شمارا برای خریدن این صندلی به شک میاندازد اما اگر مشکلی با قیمت این صندلی نداشته باشید این محصول از بهترین انتخاب‌های شما خواهد بود.

 

5. Vertagear SL5000

Adjustable racing seat with a high backrest

مشخصات صندلی:

Seat type: Racing seat | Recline: 140 degrees | Weight capacity: 330 lbs | Weight: 59 lbs | Available colors: Blue, Carbon, Green, Red White

نقاط قوت:

راحتی به اندازه

آرم‌های مخفی بر روی این صندلی

نقاط ضعف:

ثابت بودن بیش از حد از نگاه بعضی کاربران

اگر به دنبال صندلی زیبا و همچنین راحت هستیند این صندلی بهترین گزینه ممکن برای شماست. گرچه این صندلی برا گیم طراحی شده است اما در ظاهر این صندلی بیشتر به صندلی‌های اداری شباهت دارد. اما در کنار راحتی این صندلی وجود چرخ‌های سخت و بی کیفیت کمی در ذوق کاربر میزند اما باز هم راحتی فوق العاده این صندلی میتواند دلیلی کافی برای رقابت این صندلی با تمامی اجناس موجود در بازار باشد. اما باید به این موضوع اشاره داشت که این صندلی بیشتر برای ثابت بودن است و نمیتوانید آزادانه به هر طرف بچرخید. پس اگر به دنبال صندلی متحرک هستید این صندلی نمیتواند گزینه مناسبی برای شما باشد در غیر این صورت این صندلی با قیمت 302 دلار میتواند یکی از بهترین‌ تجربه‌های شما در بازی کردن را به شما هدیه دهد.

6. Steelcase Gesture

The most comfortable chair we've tested

مشخصات صندلی:

Seat type: Task chair | Material: Breathable fabric | Recline: 116 degrees | Seat height: 16-21 in | Weight capacity: 400 lbs | Weight: 78 lbs

نقاط قوت:

تنوع رنگ

راحت ترین صندلی موجود در بازار

نقاط ضعف:

قیمت بالا                             

صندلی‌های ساخته شده توسط این شرکت تا 2 سال پیش بیشتر مناسب کارهای اداری بودند اما با گذشت زمان شاهد عرضه صندلی‌های گیمینگ مناسبی از این شرکت بودیم و حالا این محصول به عنوان آخرین محصول یکی از استثنائی ترین‌ها به شمار میرود. اگر بودجه محدودی برای خرید صندلی دارید این محصول اصلا توصیه نمیشود. این صندلی گرچه از راحت ترین‌هاست اما 1000 دلار قیمت دارد و این قیمت برای هر کسی مناسب نیست.

اما از قیمت این صندلی که بگذریم باید گفت که این صندلی جز بودجه بالایی که احتیاج دارد هیچ ایراد دیگری ندارد و رویایی ترین تجربه خود از یک صندلی را با این محصول خواهید داشت.

 

Print
1172 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x