FIFA

بازیکنان بازی Apex Legends به 25 میلیون رسید

بازیکنان بازی Apex Legends به 25 میلیون رسید
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار عمومی

بازیکنان بازی Apex Legends به 25 میلیون رسید

رکورد جدید

بازی جدید سازندگان بازی تایتان فال اینبار در سبک بتل رویال است که در یک هفته موفق به کسب 25 میلیون بازیکن شد. شرکت سازنده این بازی با انتشار این خبر رقبای خود را حسابی شوکه کرد و ثابت کرد که توانایی گسترش و ساخت یک بازی پرطرفدار را دارد و در هر روزی که از انتشار این بازی میگذشت شاهد بازیکنان بیتشری در این بازی بودیم.

این بازی که برای تمامی کنسول‌ها منتشر شده است با بعضی بازی‌ها، سخت مقایسه میشود اما باید گفت که این بازی در این روزها رقیب بزرگی برای بازی فورتنایت شده است اما باید به خاطر داشت که فورتنایت نیز با بروزرسانی ماه ژانویه خود بازیکنان زیادی را به خود جذب کرده بود.

همچنین فورتنایت در سال گذشته 200 میلیون بازیکن را در تمامی کنسول‌های خود داشت که این موضوع اهمیت و محبوبیت این بازی در میان کاربران را نشان میدهد. میان این دو بازی که رقیب یکدیگر هستند فرق‌‌های بزرگی نیست اما همین اختلافات کوچکی که شاید چندان به چشم نیایند این دو بازی را از هم دیگر متمایز کرده است و در اینجا باید به این موضوع اشاره داشت که Apex در صورتی محبوب تر میشود که برای گوشی‌های هوشمند هم این بازی را منتشر کند.

به هر حال کمپانی EA موفق به ساخت بازی محبوبی در سبک شوتر شده است و موفقیت این شرکت بعد از سال‌ها تعجب گیمر‌های زیادی را به همراه داشته است. همچنین باید در این بازی منتظر مسابقات و مود ولنتاین و دیگر موارد باشیم چرا که شرکت سازنده بازی در همین ابتدای انتشار به دنبال جذب گیمر‌ها به این بازی است.

در ادامه میتوانید پست milestone  در مورد این بازی را مطلغه کنید:

“Since we launched Apex Legends last week on Monday we’ve seen the creation of an Apex Legends community that is excited, thriving, and full of great feedback and ideas. Our goal is to build this game with you, our community, so keep giving us your feedback because we really are listening.

Print
1176 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x