Dota 2

EHOME قهرمان مسابقات The Bucharest Minor 2019

EHOME قهرمان مسابقات The Bucharest Minor 2019
آرش جهانی
/ دسته ها: اخبار Dota2

EHOME قهرمان مسابقات The Bucharest Minor 2019

پرونده مسابقات با قهرمانی چینی‌ها بسته شد

بلاخره روز پایانی این مسابقات فرا رسید و دو مسابقه‌ای که تمامی بازیکنان دوتا منتظرش بودند برگزار شدند. در روز پایانی این مسابقات سه تیم بازمانده این مسابقات باید برای قهرمانی این مسابقات با یکدیگر رقابت میکردند که بازی اول برای رسیدن به فینال لوزر براکت و رویارویی با تیم EHOME بود که طی این بازی دو تیم Gambit و Keen به مصاف یکدیگر رفتند تا تیم سوم این مسابقات و تیمی که به فینال میرسد مشخص شود.

تیم Gambit یکی از ستاره‌های این مسابقه محسوب میشد چرا که این در مرحله گروهی و اصلی با نمایش زیبای خود هر تماشاگری را به وجد میاورد و تنها باخت این تیم در برابر تیم EHOME بود تا این تیم مجبور به بازی در لوزر براکت شود و برای رسیدن به فینال تلاش دوباره‌ای کند. بنابراین بازی میان دو تیم Gambit و Keen برگزار شد و هر دو بازی میان این دو تیم نزدیک به 70 دقیقه طول کشید. گرچه نتیجه این بازی 0-2 به نفع تیم Gambit به پایان رسید اما باید به یاد داشته باشیم که بازی دوم میان این دو تیم با کامبک دور از انتظار Gambit همراه بود و تمامی تماشاگران این بازی منتظر بازی سوم بودند و کسی فکرش را هم نمیکرد که بازی دوم به سود Gambit به پایان برسد.

با این برد تیم Gambit موفق به رسیدن به فینال شد تا برای دفعه دوم با تیم EHOME رقابت کند و شانس خود را برای انتقام گرفتن از این تیم بابت بازی‌ قبل و قهرمانی امتحان کند.

بازی فینال بین این دو تیم که شگفتی ساز این مسابقات بودند شروع شد تا رقابت بهترین‌ها را شاهد باشیم. تیم Gambit از آغاز مسابقات موفق به شکست تیم‌های قوی و مشهوری شد و تیم EHOME نیز موفق به شکست تیم OG و KEEN گیمینگ شده بود پس به همین دلیل این بازی میتوانست یکی از زیباترین بازی‌های طول تاریخ این رشته شود اما نکته‌ای که تیم Gambit باید به آن توجه میکرد این بود که برای شکست تیم EHOME باید به دنبال استراتژی بزرگ تری میگشت تا تجربه تلخ قبلی خود را برای باره دوم تجربه نکند.

یکی از اتقاقات زیبا در این بازی دفاع تیم EHOME در شرایطی که مگا کریپ شده بودند بود. در آن بازی تیم EHOME شروع قدرتمندی داشت و با کنترل بازی زیبای خود بازی را به خوبی پیش میبرد ولی تیم حریف با تمرکز بر بازی این تیم نتیجه را به نفع خود کرد. تیم EHOME در تیم فایت‌های خود گاهی بدشانسی‌های بزرگی داشت که موضوع این تیم را شدیدا به از دست دادن قهرمانی تهدید میکرد.

در ادامه دیدیم که Gambit مجبور به بازی تهاجمی تری شد تا بتواند بازی را برنده شود در نتیجه این تیم با گرفتن روشان برای بار دیگر شروع به فایت کرد که این فایت یکی از زیباترین و جذاب ترین صحنه‌های این بازی به شمار میرفت.

چیزی که تیم EHOME میتواند به آن افتخار کند دست نکشیدن از تلاش برای برد این بازی بود که این موضوع موجب به وجد آمدن تمامی تماشاگران این بازی شده بود. در ادامه تیم EHOME بر روی کری تیم حریف تمرکز کرد تا بتواند برنده این بازی باشد اما Gambit باز هم موقعیت بهتری برای برد این بازی داشت اما این تلاش تیم EHOME فرقی با برد نداشت.

در آخرین فایت تیم EHOME نتوانست تمرکز کاملی بر روی کری تیم حریف داشته باشد و بازی به واگذار کرد تا به بازی‌های بعد برسیم.

در ادامه بازی‌ها شاهد پیک میپو از سمت Gambit بودیم که این موضوع کمی بازی برای این تیم ریسکی میکرد چرا که در آن بازی میپو نیاز به محیط زیادی برای پا گرفتن داشت.

در ادامه این پیک به سود این تیم پیش نرفت و حتی با وجود داشتن aegis در دست این هیرو بازی هم این هیرو نتوانست تاثیر خاصی در این بازی داشته باشد.

در نتیجه در بازی بعدی fng باید به دنبال استراتژی دیگری میگشت که این استراتژی جدید با حرکت زیبایی از سمت این تیم همراه شد و تمامی برنامه‌های این تیم عملی شد اما باز هم این تیم در ادامه بدشانسی آورد و بازی را واگذار کرد.

تیم EHOME در ادامه تمرکز بالاتری بر روی فایت‌ها داشت تا بتواند این بازی را به نفع خود به اتمام برساند.

در بازی آخر شاهد یودیم که تیم EHOME با درفت زیبای خود حریف خود را دچار مشکل کرد و Gambit در بازی آخر دیگر هیچ حرفی برای گفتن نداشت.

این تیم با فشاری که به لین‌های تیم حریف آورد توانست در ادامه بازی برنده هر فایتی باشد و حتی توانستند در 8 دقیقه اختلاف networth را به 8k برسانند.

در ادامه این تیم با ویژن‌های خوبی که از این تیم داشت و بازی‌ زیبایی که از خود به نمایش گذاشته بود بازی را در 28 دقیقه به اتمام رساند تا با برد این بازی هم قهرمانی این مسابقات را به دست بیاورد و هم بتواند به مسابقات The Chongqing Major راه پیدا کند.

در سال جدید تیم‌های چینی در حال قدرتنمایی در تمامی مینور‌ها هستند و حالا باید ببینیم که آیا تیم‌ها چینی در میجور ها موفق به قهرمانی میشوند یا خیر.

 

Print
634 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x