Dota 2

نتایج بازی‌های روز چهارم مسابقات The Bucharest Minor 2019

نتایج بازی‌های روز چهارم مسابقات The Bucharest Minor 2019
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

نتایج بازی‌های روز چهارم مسابقات The Bucharest Minor 2019

مسابقات رو به پایان است

پس از نتایج روز سوم و حذف شدن دو تیم از دور مسابقات در روز چهارم شاهد برگزاری ادامه مسابقات با 4 بازی بودیم تا نتایج ادامه مسابقات مشخص شود و کم کم به فینال مسابقات نزدیک شویم.

در بازی اول این مسابقات شاهد رویارویی دو تیم KEEN و Team تا تیمی که از دور مسابقات حذف میشود مشخص شود. این بازی با نتیجه 1-2 به نفع تیم keen به اتمام رسید اما اگر بخواهیم توضیحاتی در مورد این بازی بدهیم میبینیم که تیم team در این بازی میتوانست برنده بازی باشد اما تیم keen با آنالیز بهتری که داشت موفق به برد این بازی شد . در این بازی تیم team موفق به اجرای برنامه‌های خود در این بازی نشد اما چیزی که مشخص است این است که در صورتی که این تیم کمی با برنامه تر وارد بازی میشد این بازی به راحتی به نفع team پیش میرفت و keen هیچ حرفی برای گفتن نداشت. در بازی دوم دو تیم OG و NiP به مصاف یکدیگر رفتند و انتخاب اینکه کدام تیم از دور مسابقات حذف شود برای تمامی تماشاگران سخت بود چرا که هر دو جزو پرطرفدار ترین‌های این رشته محسوب میشوند. بازی اول با پیروزی تیم NIP و بازی زیبای Fata در 33 دقیقه به پایان رسید. بازی دوم نوبت تیم OG بود که با بازی زیبای iLTW با هیروی pa به تساوی کشیده شد تا این دو تیم در بازی سوم و نفس گیر به مصاف یکدیگر بروند. بازی سوم که همانند بازی اول 33 دقیقه طول کشید با بازی زیبای Ace با هیروی Medusa همراه شد تا OG قهرمان مسابقات جهانی سال 2018 به کار خود در این مسابقات خاتمه دهد. در ادامه دو برنده لوزر براکت باید به مصاف هم میرفتند تا سومین تیمی که باید در روز چهام مسابقات حذف میشد مشخص شود که طی این جریان دو تیم Nip و keen به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی یکی از بزرگترین افتضاحات تیم NiP بود و این تیم با اشتباهات بزرگ خود در دو بازی مغلوب تیم چینی KEEN شد تا باز هم تیم‌های چینی گربه سیاه کاپیتان این تیم باشند. در نهایت تیم KEEN به مرحله برود و منتظر تنها بازی آپر براکت باشد.

بنابراین دو تیم Gambit و EHOME در آپر براکت به مصاف یکدیگر رفتند تا فینالیست و حریف KEEN در بازی مشخص شود. بازی اول این دو تیم با برد تیم EHOME همراه بود و شاهد بازی طولانی بودیم که 72 دقیقه طول کشید اما در نهایت تیم EHOME با بازی زیبای میدلینر خود بازی اول را پشت سر گذاشتند.

بازی دوم هم کمی طولانی بود چرا که 42 دقیقه بازی به طول انجامید و در نهایت تیم EHOME با برد این بازی به فینال مسابقات رسید و این برد خود را مدیون بازیکن حرفه‌ای خود یعنی EGO شد.

در روز پنجم و پایانی باید شاهد بازی‌های آخر این مسابقات باشیم و ببینیم که کدام تیم از بین سه تیم KEEN  و Gambit و Ehome قهرمان این سری از مسابقات خواهند شد.

Print
615 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x