Dota 2

نتایج اولین روز از مرحله اصلی The Bucharest Minor 2019

نتایج اولین روز از مرحله اصلی The Bucharest Minor 2019
آرش جهانی
/ دسته ها: اخبار Dota2

نتایج اولین روز از مرحله اصلی The Bucharest Minor 2019

مرحله اصلی آغاز شد

بعد از دو روز بازی‌های گروهی و شاهد بودن بازی‌هایی زیبا از تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات شاهد شروع شدن روز سوم مسابقات و آغاز مرحله اصلی این مسابقات بودیم که طی این مسابقات دو تیم از مسابقات حذف شدند. در ادامه این مطلب به بررسی بازی‌های انجام شده در روز سوم مسابقات میپردازیم.

بازی اول روز سوم با بازی دو تیم از لوزر براکت شروع شد تا در نهایت تیمی که باید از دور این مسابقات خارج شود مشخص شود.

طی این بازی دو تیم team team  و BOOM ID به مصاف یکدیگر رفتند تا تماشاگران این بازی شاهد بازی تنگاتنگ و جذابی از هر دو تیم باشند. بازی اول این دو تیم که 33 دقیقه طول کشید با بازی زیبای Fervian با هیروی جاگرنات همراه بود تا بازی اول به نفع تیم BOOM ID به اتمام برسد. در بازی دوم شاهد بازی تهاجمی تری از سمت تیم team بودیم تا این بازی طولانی در 49 دقیقه با بازی زیبای تمام بازیکنان این تیم و پیک موثر مدوسا به نفع تیم team به اتمام برسد. بازی سوم بین این دو تیم که بازی تعیین کننده مهمی بود همراه با هیجان بزرگی آغاز شد. در این بازی ثابت شد که هیروی tb همیشه یکی از شلنس‌های بزرگ برای بردن بازی‌هاست و به همین دلیل بود که بازی سوم با حضور هیروی tb و بازی زیبای بازیکنان تیم team در 37 دقیقه به پایان برسد و تیم BOOM ID اولین تیمی باشد که از این مسابقات حذف میشود.

در بازی مهم و سرنوشت ساز دیگر که تیم بعدی که باید از این مسابقات خداحافظی میکرد معلوم میشد دو تیم Playmaker و nip به مصاف یک دیگر رفتند تا تیمی که باید از این مسابقات حذف شود مشخص شود. بازی اول بین این دو تیم با برد قاطع تیم nip در 24 دقیقه همراه بود و همه‌ی تماشاگران منتظر شروع بازی دوم بودند تا ببینند که آیا تیم Playmakers میتواند بازی را به نفع خود برگرداند یا خیر. در بازی دوم تیم Playmakers بهتر از همیشه ظاهر شد اما این نمایش خوب باز هم نتوانست به این تیم کمکی کند و تیم nip در 33 دقیقه و با بازی زیبای Ace با هیروی tiny بازی دوم را پیروز شد تا این تیم nip باشد که  به راند بعد صعود میکند.

و اما اینبار نوبت بازی‌های تیم‌های حاضر در آپر براکت بود تا برابر هم صف آرایی کنند و تیم‌های که به لوزر براکت میروند مشخص شود.

 اولین بازی میان دو تیم OG و Gambit آغاز شد که نتیجه این بازی چیزی نبود جز ادامه روند زیبای تیم gambit که تماشاگری را از آغاز مسابقات متحیر کرده است. بازی اول این دو تیم 29 دقیقه طول کشید که همراه با برد تیم gambit بود و به جرات میتوان گفت این تیم برد خود را مدیون میدپلیر خود یعنی afoninje شد و این بازیکن بازی کاملا بی نقصی را با هیروی Shadowfiend از خود به جا گذاشت. در بازی دوم تملم طرفداران تیم OG منتظر بازگشت تیم محبوب خود به بازی و بردن تیم حریف بودند اما بازی دوم آسان تر از بازی اول به نفع تیم Gambit به پایان رسید. این بازی تنها 18 دقیقه طول کشید و این بار هم این afoninje بود که تاثیر بزرگی در برد تیم خود گذاشت. با این نتیجه تیم OG در نهایت تعجب مجبور به ادامه دادن بازی‌های خود در لوزر براکت این مسابقات است.

و اما بازی آخر روز سوم مسابقات در آپر براکت میان دو تیم EHOME و KEEN برگزار شد. به جرات میتوان گفت این بازی یکی از یک طرفه‌ترین بازی‌های این مسابقات بود و تیم EHOME در هر دو بازی بودن اینکه به حریف خود اجازه حرکتی بدهد بازی را با نتیجه 0-2 به نفع خود به اتمام رساند و تمامی پیش بینی‌ها در مورد این تیم و عملکردشان در مسابقات درست باشد.

با این نتیجه KEEN هم به لوزر براکت و تیم‌های حاضر باید مسابقات خود را در روز چهارم طبق برنامه زیر انجام بدهند.

Print
732 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x