Dota 2

معرفی تیم‌های حاضر در TI8: تیم VGJ.Storm، شگفتی‌ در یک لحظه

معرفی تیم‌های حاضر در TI8: تیم VGJ.Storm، شگفتی‌ در یک لحظه
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار Dota2

معرفی تیم‌های حاضر در TI8: تیم VGJ.Storm، شگفتی‌ در یک لحظه

این آخرین اطلاعات از تیم‌های حاضر در TI8 تا قبل از آغاز این رویداد بزرگ است. The International 2018 از تاریخ 15 آگوست آغاز خواهد شد. در ادامه به معرفی تیم VGJ.Storm، یکی از نمایندگان منطقه آمریکا شمالی می‌پردازیم.

 

پستی و بلندی‌ها
مسئله‌ای که در مورد VGJ.Storm وجود دارد بسیار نادر است. آن‌ها به یکباره پس از کسب مقام دوم در MDL Changsha Major تبدیل به بهترین تیم آمریکا شمالی شدند.  با توجه به اینکه آن‌ها اکثر رویدادهای بعد MDL را از دست داده بودند، موفقیتشان کاملا بی‌سابقه بود.
اما حالا، درست به جایی که کارشان را آغاز کرده بودند، بازگشته‌اند. آن‌ها با امتیازات و نتایج خوبی که گرفتند، بازهم موفق نشدند دعوتنامه TI8 را دریافت کنند و می‌بایست کارشان را از مرحله مقدماتی آمریکا شمالی آغاز می‌کردند. حتی با سه مساوی در مرحله گروهی، بازهم با خونسردی در برابر compLexity و Optic قرار گرفتند و موفق شدند بلیط خودشان به ونکور را صادر کنند.

 

جنگجویان مصمم
با اینکه آن‌ها در مرحله مقدماتی موفق بودند، این واقعیت را هم می‌دانند که فشارها در بازی‌های TI چندین برابر بالاتر است. شاید خیلی تیم‌ها در طول دوران فعالیتشان به این رویداد برسند، ولی بالا رفتن از مرحله گروهی و رسیدن به مرحله اصلی مسابقات در بهترین حالت، خودش یک چالش بزرگ دیگر است. بر روی کاغذ، بازیکنان VGJ.Storm جزو با مهارتترین و با ثباتترین بازیکنان هستند.

در واقع، خروج موفقیت‌آمیز از مرحله گروهی آن‌ها را نگران کرده است. ما در طول این مدت شاهد این بودیم که آن‌ها در مقابله با تیم‌ها قویتر، بیش از حد دست و پا می‌زنند و گاهی اوقات خودشان را گم می‌کنند. آن‌ها باید امیدوار باشند تا بتوانند سبک خودشان را در این تورنمنت پیدا کنند، در غیر این صورت با مشکل بزرگی مواجه خواهند شد.

 

 

شاید تیم LGD در Changsha جلو آن‌ها را گرفت و اجازه نداد تا مقام اول را کسب کنند، ولی این را هم فراموش نکنیم که آن‌ها در مقابل تیم بزرگی مانند LGD، از بخش برنده‌ها به فینال مسابقات راه پیدا کرده بودند. آن‌ها تا به همینجا هم نشان داده‌اند که می‌توانند در مسابقات بزرگ، تیم‌هایی مانند Secret و Vici Gaming را در برابر جمعیت زیادی از تماشاچیان شکست بدهند. همین کافی است که بدانیم آن‌ها آمادگی‌اش را دارند، امابازهم می‌توانند بدرخشند، مخصوصا در TI8؟

 

بازیکن کلیدی
رومان "Resolut1on" فمینک یکی از بهترین Core ها در جهان است. او توانایی این را دارد که در آن واحد پستش را با یاور "YawaR" حسن در Mid و Safelane تغییر بدهد. او در TI7 اصلی‌ترین دلیل حضور Team Empire در بین هشت تیم برتر بود، و اگر امسال هم در رقابت‌های حرفه‌ای شرکت نمی‌کرد، شاید VGJ.Storm در کار نمی‌بود.

 

 

بزرگترین چالش
یکی از بزرگترین موفقیت‌های آن‌ها در MDL Changsha رقم خورد، که البته تمامی تیم‌های دسته اول در آن حضور نداشتند. مشکلی که آن‌ها ممکن است با آن مواجه شوند، رویارویی با تیم‌های بزرگ و در عین حال منسجمی است که مقام‌های زیادی را بدست آورده‌اند و مدت زمان زیادی را باهم گذرانده‌اند.

منبع: dotesports
Print
1305 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x