Dota 2

راهیابی تیم‌های OG و Keen به مسابقات TI9

راهیابی تیم‌های OG و Keen به مسابقات TI9
امین حسین پور
/ دسته ها: اخبار Dota2

راهیابی تیم‌های OG و Keen به مسابقات TI9

تنها یک اسلات باقی مانده است

تیم Forward Gaming در مقابل PSG.LGD به میدان رفت. این بازی نه تنها برای اسکواد آمریکای جنوبی، بلکه همچنین برای دو تیمی که قصد ورود به مسابقات TI9 را داشتند، حائز اهمیت بود.

رویای تیم Forward برای راهیابی به TI9 فعلاً در همین جا به پایان می‌رسد

در اولین براکت پایینی بازی امروز، تیم Forward Gaming با تیم PSG.LGD روبرو شد. اسکواد آمریکای جنوبی یک روز قبل‌تر تیم Fnatic  را سورپرایز کرده بود و آن‌ها را شکست داد. با این حال، در راند دوم در بازی مقابل تیم PSG.LGD نتیجه جور دیگری رقم خورد. Yao Maybe Lu و هم‌تیمی‌های او هیچ بخششی از خود نشان ندادند و تیم Forward را 2-0 شکست دادند.

این بدان معناست که اسکواد آمریکای جنوبی در مسابقات regional qualifier برای ورود به مسابقات The International 2019 شرکت خواهد کرد. آن‌ها باید با تیم‌هایی مانند J.Storm و compLexity Gaming برای به دست آوردن آخرین اسلات باقی‌مانده رقابت داشته باشند.

تیم OG تلاش خواهد کرد تا از عنوان خود دفاع کند

همانطور که گفته شد، تیم‌های OG و Keen توانستند به مسابقات TI9 راه پیدا کنند. تنها یک اسلات باقی مانده است. این جایگاه به تیم EHOMECN تعلق خواهد گرفت، مگر اینکه تیم RNGRoyal بتواند دو بازی خود را با پیروزی به پایان برساند. آن‌ها در این صورت می‌توانند به عنوان آخرین تیم به مسابقات TI9 راه یابند. در غیر این صورت، بین دو تیم theAllianceGG و GambitEsports هر تیمی که بتواند تعداد برد بیشتری داشته باشد، آخرین اسلات را از آن خود خواهد کرد.

این همچنین بدان معناست که تیم‌های باقی‌‌مانده به امتیازات کمتری برای کسب جواز ورود به مسابقات The International 2019 احتیاج خواهند داشت. در حقیقت، این تیم‌ها تنها باید 740 امتیاز کسب کنند. تیم‌های Keen و OG بیشتر از 1،000 امتیاز دارند و می‌توانند به فکر آماده کردن مقدمات سفر خود به شانگهای باشند.

تیم EHOME در حال حاضر در رده دوازدهم قرار دارد، اما تیم‌های Royal Never Give Up، Alliance و Gambit Esports هنوز هم این شانس را دارند که آن‌ها را پشت سر بگذارند.

به نظر شما کدام تیم آخرین تیمی خواهد بود که می‌تواند به رقابت‌های TI9 راه پیدا کند؟

Print
683 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x