Dota 2

تیم‌های‌های OG و EHOME دو تیم برتر گروه B

تیم‌های‌های OG و EHOME دو تیم برتر گروه B
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

تیم‌های‌های OG و EHOME دو تیم برتر گروه B

نتایج گروه B

روز گذشته شاهد آغاز روز دوم مسابقات The Bucharest Minor بودیم که طی آن تمامی مسابقات گروه B شروع شدند و رده بندی این گروه نیز مشخص شد.

در اولین بازی این گروه تیم مدعی EHOME به مصاف تیم Playmakers رفت که این بازی با نتیجه 0-2 به نفع تیم EHOME به پایان رسید. بازی اول این دو تیم که تنها 23 دقیقه طول کشید و به سرعت به پایان رسید با بازی بدون نقصی از سمت EHOME همراه بود.

تیم حریف در طول بازی تلاش زیادی برای در دست گرفتن کنترل بازی کرد اما در نهایت این تیم EHOME بود که داشتن هیرو‌هایی مانند LINA و PA موفق به تمام کردن این بازی در زمان کوتاهی شد. بازی دوم کمی طولانی تر بود اما 33 دقیقه باز هم زمان کوتاهی بود تا EHOME بتواند حریف خود را در هم بکوبد و Playmakers بدون هیچ ادعایی به لوزر براکت برود. در این بازی شاهد درفت تکراری هیروی PA بودیم که این هیرو بازی هم یکی از هیرو‌های برنده برای این تیم شد.

در بازی دیگر تیم OG قهرمان مسابقات جهانی سال 2018 به مصاف تیم BOOM ID رفت که بازی مانند بازی قبلی با نتیجه 0-2 به نفع قهرمان جهان به اتمام رسید. بازی اول این دو تیم کاملا یک طرفه به نفع تیم OG بود تا جایی که این تیم موفق شد در 20 دقیقه بازی اول را به نفع خود تمام کرده و سراغ بازی دوم بروند. بازی دوم این دو تیم نیز 35 دقیقه طول کشید و تیم BOOM ID واقعا حرفی برای گفتن در برابر این تیم بزرگ نداشت. اما موضوع مهمی که در مورد این بازی وجود دارد این است همانند حدس‌هایی که میزدیم این مسابقات موقعیت خوبی شده است که بازیکن جوان تیم OG یعنی Topson در این بازی موفق به نمایش گذاشتن بازی زیبایی از خود شود و ثابت کند که در نبود Ana میتواند بزرگترین بازیکن این تیم باشد. این بازیکن در هر دو بازی تیم بهترین بازیکن میدان نامگذاری شد.

بازی بعدی بازی بزرگی بین برنده‌های بازی‌های قبل بود تا اولین تیمی که موفق به کسب رتبه اول در این گروه میشود مشخص شود. طی این بازی دو تیم OG و EHOME به مصاف هم رفتند که در بازی اول اتفاقات جالبی رخ داد. بازی اول که 28 دقیقه طول کشید و به نفع تیم EHOME به پایان رسید یکی از زیباترین بازی‌های این مسابقات بود چرا که هر دو تیم در تمام مدت مسابقه یکدیگر را به چالش میکشیدند و بازی پر فراز و نشیبی را شاهد بودیم. مورد جالب دیگر در مورد بازی اول این بود که بازیکن تیم EHOME با هیروی TINY بیلد جالبی زده بود که مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفته بود و حتی بازیکن Sing Sing به این بازی در توییتر خود واکنش نشان داد.

بازی دوم این دو تیم کمی طولانی بود اما در نهایت نتیجه با بازی اول تفاوتی نداشت و OG در 44 ذقیقه بازی را به تیم حریف واگذار کرد. نکته جالب در مورد این بازی این بود که EHOME باز هم از هیروی TINY با همان آیتم‌ها استفاده کرد.

در بازی بعد دو تیم بازنده به مصاف هم رفتند تا تیمی که اجازه حضور و بازی در برابر تیم OG را داشت مشخص شود که طی این بازی Playmakers و تیم BOOM ID به مصاف هم رفتند که بازی با نتیجه 0-2 به نفع تیم BOOM ID به پایان رسید. بازی اول این دو تیم 27 دقیقه و بازی دوم 21 دقیقه طول کشید و تنها میتوان گقت که تیم Playmakers هیچ حرفی برای گفتن نداشتند و باید به کار خود در رتبه چهارم این گروه پابان میدادند.

در نهایت باید شاهد بازی آخر این گروه بین دو تیم OG و BOOM ID میبودیم تا تیم دوم این گروه که شانس حضور در آپر براکت را داشت مشخص میشد. تیم BOOM ID سعی در فراموش کردن بازی اول خود داشت تا بتواند با اشتباهات کمتر تیم OG را شکست دهد اما این تیم OG بود که موفق شد در دو بازی که 38 دقیقه و 22 دقیقه طول کشیدند این تیم را دوباره شکست دهند و به عنوان تیم دوم این گروه در آپر براکت حضور داشته باشند. تیم OG این دو برد خود را واقعا مدیون بازیکن با استعداد خود یعنی Topson شد و باید اعتراف کرد که این بازیکن در این مسابقات کمک شایانی به برد‌های تیم خود کرده و میتوان گفت که او و بازیکنان این تیم به دنبال کسب قهرمانی این مسابقات هستند تا بازهم دل هواداران خود را شاد کنند.

حال ادامه مسابقات به شرح براکت زیر خواهد بود.

Print
571 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x