Dota 2

WePlay! Esports اولین تورنمنت Open بازی Dota Underlords را برگزار می‌کند

WePlay! Esports اولین تورنمنت Open بازی Dota Underlords را برگزار می‌کند
امین حسین پور
/ دسته ها: اخبار Dota2

WePlay! Esports اولین تورنمنت Open بازی Dota Underlords را برگزار می‌کند

WePlay! Esports خبر از برگزاری اولین تورنمنت open برای بازی auto battler شرکت Valve یعنی Dota Underlords با جایزه 15،000 دلاری داد.

این تورنمنت آنلاین به صورت open qualifier در آمریکای شمالی و اروپا برگزار خواهد شد و رویداد فینال بین یکم تا چهارم آگوست برپا خواهد بود. بخش open qualifier این تورنمنت در آمریکای شمالی و اروپا یک هفته قبل از رویداد اصلی در تاریخ 27-28 ژولای برگزار خواهد شد. هنوز زمان مشخصی برای رویدادها تعیین نشده است. با این حال، WePlay! Esports اعلام کرده است که زمان مناسبی را برای برگزاری رویدادها در مناطق مشخص‌شده در نظر خواهد گرفت.

در تورنمنت‌های open بازیکنان سه بازی انجام می‌دهند و بر اساس رتبه نهایی خود در هر بازی امتیاز کسب خواهند کرد. بعد از خاتمه بازی‌ها، چهار بازیکن برتر به مرحله بعدی راه خواهند یافت. این فرآیند ادامه پیدا خواهد کرد تا زمانی که تنها هشت بازیکن از هر منطقه در دور رقابت‌ها باقی بماند. بعد از مشخص شدن 16 بازیکن نهایی، آن‌ها وارد مرحله فینال خواهند شد. مرحله فینال یک هفته بعد برگزار خواهد شد.

WePlay! همچنین توزیع جایزه بین چهار بازیکن برتر را بدین شرح اعلام کرده است:

نفر اول – 8 هزار دلار

نفر دوم – 4 هزار دلار

نفر سوم – 2 هزار دلار

نفر چهارم – 1 هزار دلار

WePlay! Esports که در سال 2012 تشکیل یافت، یکی از برگزارکنندگان تورنمنت‌های آنلاین و فینال‌های LAN در حوزه ورزش‌های الکترونیک است که تعدادی از رویدادها را در استودیوی خانگی خود برگزار می‌کند. این در حالیست که آن‌ها میزبان تعداد دیگری از رویدادهای آنلاین از طریق کانال توئیچ خود می‌باشند.

ESL چندی پیش اعلام کرده بود که میزبان اولین رویداد آفلاین این ژانر در طول برگزاری رویداد ESL One Hamburg در اکتبر 2019 خواهد بود. در همین راستا، Riot Games هم اعلام کرده است که رویداد خود را با همکاری توئیچ برای تورنمنت Teamfight Tactics برپا خواهد کرد.

مطلب قبلی اسامی تیم‌های راه‌یافته به مسابقات TI9 رسماً اعلام شد
مطلب بعدی سیستم رتبه‌بندی Dota Underlords چگونه کار می‌کند؟
Print
425 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x