Dota 2

Pieliedie بازیکن جدید تیم Mineski

Pieliedie بازیکن جدید تیم Mineski
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

Pieliedie بازیکن جدید تیم Mineski

خبر خوش برای طرفداران pieliedie

بعد از جدایی یکی از بهترین بازیکنان تیم mineski یعنی mushi همه‌ی طرفداران این تیم منتظر بودند تا بازیکن جایگزین معرفی شود که بعد از چند روز بلاخره این سازمان در پستی اعلام کرد که pieliedie به این تیم پیوسته است و قرارداد او از تاریخ 22 نوامبر با این تیم شروع میشود.

بعد از نتایج بد این بازیکن با تیم قبلی خود و تجربه بدی که در فصل پیش این بازیکن تجربه کرد حالا باید دید که آیا این بازیکن میتواند در تیم جدید خود خوش بدرخشد و فصلی خوب را برای خود و هم تیمی‌های خود رقم بزند یا خیر.

 در فصل گذشته درمسابقات ti8 این بازیکن با تیم خود رتبه تاسف بار سیزدهم تا شانزدهم را به دست آورد و بعضی معتقد بودند که این بازیکن باید در تیم‌های بهتر و پرستاره‌تری بازی کند تا همه‌ی طرفداران این بازی متوجه استعداد خوب و فوق‌العاده او در این بازی بشوند.

تنها رتبه خوبی که این بازیکن با تیم سابق خود به دست آورده است که تعریف چندانی ندارد رتبه چهارم esl one Birmingham 2018 و esl one Katowice 2018 است که این رتبه ها به هیچ وجه برای بازیکن با استعدادی مثل pieliedie قابل قبول نیست و همه‌ی ما امیدواریم که این بازیکن در فصل جدید با تیم جدید خود بتواند به حق خود در این بازی برسد.

مطلب قبلی پنج هیروی برتر در نسخه جدید Dota2
مطلب بعدی تیم NiP از مسابقات Winter Clash کناره گیری کرد
Print
825 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x