Dota 2

PAX Aus 2018، میزبان رویداد WESG در منطقه اقیانوسیه

PAX Aus 2018، میزبان رویداد WESG در منطقه اقیانوسیه
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار عمومی

PAX Aus 2018، میزبان رویداد WESG در منطقه اقیانوسیه

مهم‌ترین رویداد چند ملیتی جهان در همین نزدیکی است

PAX Aus قرار است به طور تصادفی با برخی از رشته‌های ورزش‌های الکترونیک در استرالیا که زیر نظر Alisports برگزار می‌شود، وارد همکاری شود. این بازی‌ها از اول سپتامبر آغاز می‌شود، و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در بین روزهای 26 تا 28 اکتبر شاهد پخش زنده فینال مسابقات Dota 2 و CS:GO و همچنین یک چهارم نهایی بازی Hearthstone از PAX Arena esports خواهیم بود. ما اطلاعات جزئی در اختیار داریم. این همکاری بسیار لذت بخش است و باعث می‌شود شاهد رشته‌های دیگری در رویدادهای PAX باشیم.

فینال بخش مقدماتی مسابقات Hearthstone نیز در PAX Arena و در ماه نوامبر برگزار می‌شود. همه علاقمندان می‌توانند در رقابت‌ها شرکت کنند. نفرات برتر به شهر سیدنی می‌روند و بر سر 30,000 دلار با یکدیگر رقابت می‌کنند. مهمتر از مبلغ، این نفرات برتر به عنوان نماینده منطقه، به چین می‌روند و در آنجا بر سر بخشی از جایزه 5.5 میلیون دلاری این بازی‌های جهانی به نبرد می‌پردازند. 

اولین میزبانی PAX Aus در ورزش‌های الکترونیک به سال 2015 برمی‌گردد، و از آن موقع‌ با کمپانی‌هایی مانند Red Bull، Ubisoft، Bethesda، Hi-Rez و McDonald's، برای برگزاری رقابت‌های بزرگ همکاری کرده است. 

به گفته مدیر محتواهای PAX Aus، لوک لنکستر،

رشد ورزش‌های الکترونیک در منطقه اقیانوسیه مساله‌ای زودگذر نیست. این همکاری با AliSports یک همکاری بین‌المللی را برای ما به ارمغان آورد و ما بیشتر از این نمی‌توانیم هیچان‌زده باشیم.

دارن کوان، تهیه‌کننده بخش اجرایی  ورزش‌های الکترونیک در استرالیا نیز گفت: 

ما به خاطر جامعه، PAX Aus را به عنوان خانه‌ی WESG انتخاب کردیم. هیچ راه بهتری برای آوردن تماشاچیان استرالیایی، بهتر از دعوت آن‌ها به بازی‌هایی در سطح جهانی که در PAX Aus برگزار می‌شود وجود ندارد.

منبع: bleedingcool
Print
1484 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x