Dota 2

N0tail به جمع ناجیان زمین برای مقابله با بحران تغییرات اقلیمی ملحق می‌شود

N0tail به جمع ناجیان زمین برای مقابله با بحران تغییرات اقلیمی ملحق می‌شود
ربابه عبدالهی

N0tail به جمع ناجیان زمین برای مقابله با بحران تغییرات اقلیمی ملحق می‌شود

N0tail بازیکن تیم OG، که توانست امسال برای دومین سال متوالی عنوان قهرمانی رقابت‌های بزرگ The International را از آن خود کند، از تصمیم خود برای کمک به حل بحران تغییرات اقلیمی بعد از پایان دادن به حرفه‌ی اصلی خود یعنی بازی در رقابت‌های Dota2 خبر داد. وی در مصاحبه‌ای با شبکه‌ی Sport TV2 گفته است که همه در قبال گرمایش جهانی و بحران تغییرات اقلیمی زمین مسئول هستند.

امیدوارم روزی بتوانم کاری برای محیط زیست انجام دهم. این در حال حاضر بزرگ‌ترین دغدغه‌ی من است. دمای زمین رو به افزایش است و من می‌خواهم که در کمک به حل این مشکل سهیم باشم. من می‌خواهم یکی از سربازان زمین باشم و برنامه‌ها و ایده‌هایی در رابطه با نحوه‌ی انجام این کار در سر دارم.

شاید زمان خیلی زیادی باقی نمانده باشد که N0tail ماوس و کیبورد خود را کنار بگذارد، چرا که کاپیتان OG در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان تمام اعصار دوتا قلمداد می‌شود و با کسب دومین قهرمانی در رقابت‌های TI امسال، او دیگر حرفی برای گفتن باقی نگذاشته است. وی اضافه کرد «سال بعد شاید راجع به چیز دیگری فکر کنم. اکنون حس می‌کنم که خیلی بدهکار هستم. شرم‌آور است اگر زمین همینطور گرم‌تر شود و باعث ناامیدی نسل‌های آینده شویم. ما باید بار این مسئولیت را به دوش بکشیم و من نیز همینطور.»

برنامه‌های N0tail شاید برای عده زیادی به خصوص برای طرفداران OG تعجب‌ برانگیز باشد، چرا که او با این کار شاید از خیر میلیون‌ها دلار پول می‌گذرد. اما N0tail در حال حاضر رکورد بازیکن با بیشترین میزان دریافت جایزه را با رقم بیش از 8/6 میلیون دلار در دست دارد و او می‌گوید که «در مقایسه با بیشتر مردم رابطه‌ی بسیار متفاوتی با پول دارد.»

با این حال، حتی بدون اینکه پول جذابیتی برای او ندارد، تمرکز N0tail همچنان بر روی اضافه کردن یک عنوان قهرمانی دیگر به افتخارات خود و بالا بردن Aegis روی سر برای یک بار دیگر به قوت خود باقیست. او گفته است که می‌خواهد برای یک بار دیگر طعم قهرمانی را بچشد و رکورد کسب عنوان قهرمانی در مسابقات بزرگ The International خود را به عدد سه برساند.

مطلب قبلی Dota 2 با حمایت مرسدس بنز به ESL Premiership اضافه می‌شود
مطلب بعدی تحلیل استفاده OG از هیروهای Alchemist و Io در رقابت‌های TI9
Print
453 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x