Dota 2

KEEN و Gambit اولین برد‌های خود را در اولین مسابقات خود کسب کردند

KEEN  و Gambit اولین برد‌های خود را در اولین مسابقات خود کسب کردند
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

KEEN و Gambit اولین برد‌های خود را در اولین مسابقات خود کسب کردند

مسابقاتی دور از انتظار

The Bucharest Minor آغاز شد و در اولین مسابقات شاهد بازی‌های شدیدا هیجان انگیز بودیم. جایی که تیم چینی Keen موفق به شکست NiP شد و تیم Gambit حریف آمریکایی خود یعنی Team Team را در بازی اول از روزه اول این مسابقات شکست داد.

در این مسابقات شاهد اولین رویارویی دو تیم NiP و Keen  در مسابقات رسمی بودیم که در این مسابقه شاهد نتیجه‌ای بودیم که هیچکس فکرش را هم نمیکرد. در این بازی هر دو تیم قدرتنمایی زیبایی از سمت هر دو تیم بودیم اما حریفان چینی موفق به نمایش بازی بهتری از خود شدند. بازی اول این دو تیم به معنی واقعی یک بازی حساب شده از سمت تیم Keen بود که تنها 21 دقیقه طول کشید و به سرعت بازی به نفع تیم Keen  به اتمام رسید. در این بازی شاهد نمایش زیبایی از سمت بازیکنانی مانند old chicken و ying بودیم که با هیرو‌های dazzle و faceless void این نمایش زیبا را از خود به جا گذاشتند.

موفقیت این تیم دلیلی نداشت جز کانتر کردن قدرت درفت کاپیتان تیم NiP یعنی ppd که حتی بعضی بازیکنان از نحوه درفت این بازیکن در صفحات مجازی خود انتقاد کردند چرا در این بازی شاهد حضور هیروی tb در میدلین بودیم.

بازی دوم این دو تیم با بازگشت تیم nip همراه بود جایی که این بازی تنها 29 دقیقه و با بازی زیبای fata به پایان رسید.

در بازی آخر و مشخص ساز شاهد بازی شدیدا نزدیکی از هر دو تیم بودیم و بازی با pause های زیاد به دلیل لگ شدن همراه بود. در نهایت تیم Keen موفق به در دست گرفتن کنترل بازی شد و با گرفتن اختلاف networth بالا برده بازی شد. این بازی با نمایش زیبای eleven که آمار 22/2/11 را داشت همراه بود.

در بازی دیگر در این گروه تیم Gambit و team team به مصاف هم رفتند که 3 بازی برای مشخص شدن برنده بازی انجام شد. بازی اول بازی کاملا نزدیک و برابر بود و بیشتر در این بازی شاهد رقابت زیبایی از کری‌های هر دو تیم بودیم. این بازی 35 دقیقه طول کشید و daxak موفق به گرفتن rampage در این بازی شد تا حریف این بازی را بدون هیچ حرفی واگذار کند.

در بازی دوم تنها اتفاقی که رخ داد بازگشت team team  به بازی بود که طی این بازی team team در 22 دقیقه و اختلاف networth بالای 24k موفق به مساوی کردن بازی شد.

در بازی سوم که تنها37  دقیقه طول کشید شاهد بازی نزدیکی بودیم به حدی که اختلاف networth بیشتر از 2k نمیشد اما در نهایت این تیم gambit بود که موفق شد با یک نمایش دیدنی این بازی را به راحتی به اتمام برساند و برنده میدان باشد. این بازی نیز با بازی زیبای daxak با هیروی medusa همراه بود.

در ادامه برنده‌های این بازی‌ها و بازنده‌ها باید برای داشتن شانسی جدید برای رسیدن به آپر براکت و اول شدن به مصاف یکدیگر بروند.

منبع: joindota
مطلب قبلی حذف تیم OG در فینال مسابقات WinterMadness
مطلب بعدی Gambit مدعی قهرمانی The Bucharest Minor
Print
50 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x