Dota 2

Gambit مدعی قهرمانی The Bucharest Minor

Gambit مدعی قهرمانی The Bucharest Minor
آرش جهانی
/ دسته ها: اخبار Dota2

Gambit مدعی قهرمانی The Bucharest Minor

عملکرد زیبای Gambit

بازی‌های گروه A مسابقات The Bucharest Minor انجام شد و شاهد نتایج عجیبی در این گروه بودیم.

 طی مسابقات انجام شده تیم Gambit با بازی‌های زیبایی که از خود به جا گذاشت به عنوان تیم اول گروه A این مسابقات به کار خود در مرحله گروهی پایان داد.

 نتایج این مسابقات به حدی عجیب بود که طی بازی‌های انجام شده تیم چینی و مدعی این مسابقات یعنی KEEN GAMING در مقابل این تیم بازی را با نتیجه 0-2 واگذار کرد و موضوع عجیب تر اینکه این بازی در کمتر از 1 ساعت به پایان رسید.

 شروع این بازی با بازی حجومی این دو تیم همراه بود و حتی بازی با نیتجه نزدیک 16-17 دنبال میشد اما باز با این حال اوضاع بازی به نفع تیم Gambit پیش میرفت.

 این بازی همراه با پیک هیروی محبوب meepo همراه بود که این هیرو توسط daxak بازی شد. در نهایت تیم مدعی و محبوب KEEN GAMING موفق به مقابله با تیم Gambit نشد و بازی را بدون هیچ واکنشی در بازی واگذار کرد. در مورد بازی دوم این دو تیم تنها میتوان گفت که تیم KEEN GAMING به دنبال بازگشت به بازی بود اما Gambit نمیخواست که بازی سومی در راه باشد و اجازه این کار را به حریف چینی خود نداد.

 در نهایت این بازی تنها در 29 دقیقه با بازی زیبای afoninje با هیروی antimage به پایان رسید و تیم Gambit موفق به نشان دادن بازی زیبایی از خود شد تا در این مسابقات حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد و تماشاگران این مسابقات این تیم را یکی از شانس‌های قهرمانی بدانند. با این تیجه تیم Gambit به آپر براکت رفت و حریف چینی این تیم مجبور به بازی در مقابل تیم NiP شد. اما سوال اصلی این است که آیا تیم Gambit موفق به قهرمانی در این مسابقات میشود یا خیر ?!

منبع: joindota
مطلب قبلی KEEN و Gambit اولین برد‌های خود را در اولین مسابقات خود کسب کردند
مطلب بعدی تیم چینی Keen گربه سیاه ppd شد
Print
71 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x