Dota 2

Bundle مربوط به Battle Pass 2018 منتشر شد

Bundle مربوط به Battle Pass 2018 منتشر شد
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار Dota2

Bundle مربوط به Battle Pass 2018 منتشر شد

بالاخره Bundle بیست و پنج دلاری مربوط به Battle Pass 2018 منتشر شد. شما با خریدن این آیتم می‌توانید به مقدار نهایی جایزه مسابقات TI8 بی‌افزایید. با مجله ورزش‌های الکترونیک همراه باشید.

پیشنهاد جدید مربوط به بازی Dota 2 را که با هزینه کردن 24,99 دلار بدست می‌آورید، فقط تا دوم جولای (یازده تیرماه) می‌توانید خریداری کنید و بعد از زمان تعیین شده از بازی حذف خواهد شد. هر بازیکن فقط یک بار می‌تواند این آیتم را برای حساب کاربری خود خریداری کند.

با خریدن این آیتم می‌توانید 100 عدد به Level بتل پس خریداری شده خود اضافه کنید و با توجه به دریافت آیتم‌هایی که به شما تعلق می‌گیرد هفت Immortal Treasure I و Immortal Treasure II نیز دریافت کنید. در صورت خریدن این بسته دیجیتال به طور کلی 75% سود می‌کنید و 25% از فروش کل این آیتم مستقیما به جایزه نهایی مسابقات The International 2018 افزوده می‌شود.

دقت داشته باشید که برخی از قابلیت‌های بتل پس 2018 فقط مخصوص همین سال است و بعد از اتمام زمان آن دیگر قابل دسترس و خریداری نیستند. پس این Bundle می‌تواند راه حل خوبی برای افرادی باشد که به دنبال افزایش مقدار Level بتل‌پس خود هستند. آیتم‌هایی مانند Emerald Abyss Terrain، custom Lane Creeps، Lion Prestige item، Chat Wheel bundle جدید بازی، Collector’s Aegis، Epic Caster Chat Wheel pack که در لول 1205 قابل استفاده است و بسیاری از موارد دیگر، فقط در زمان تعیین شده برای بتل پس 2018 قابل خرید و یا استفاده هستند و بعد از اتمام مسابقات TI8 دیگر در دسترس نخواهند بود.

مطلب قبلی تیم OG راهی مسابقات TI8 شد
مطلب بعدی هجده تیم جام‌جهانی Dota 2 مشخص شدند
Print
517 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x