Dota 2

bucharest-minor-2019

5  پلیری که در مسابقات Bucharest minor بیشتر مورد توجه خواهند بود
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

5 پلیری که در مسابقات Bucharest minor بیشتر مورد توجه خواهند بود

شکوفایی استعداد‌های جدید

اولین مینور از فصل جدید بازی دوتا با نام Dream League در چند ماه گذشته انجام شد که در مسابقات شاهد قهرمانی تیم Tigers در میان تیم‌های بزرگ و خوبی بودیم و پرونده اولین مینور با قهرمانی تیمی نوپا بسته شد.

حالا اولین مینور سال 2019 و دومین مینور این فصل از بازی دوتا2 با حضور تیم‌های بزرگ این رشته قرار است که تا 3 روز دیگر برگزار شود. حدس زدن قهرمان این مینور کار ساده‌ای نیست چرا که تیم‌های حاضر در این مینور همه مدعی قهرمانی در این سری از مسابقات هستند و تمامی تیم‌های حاضر در این مینور کار سختی را برای شکست حریفان خود پیش رو دارند.

در این مطلب به معرفی بازیکنانی میپردازیم که در این مسابقات میتوانند به شدت با بازی زیبای خود جلب توجه کنند.

بازیکن اول Dreamocel از تیم BOOM ID است که در لیدربرد آسیای شرقی رتبه چهارم را دارد و هر کسی پیشبینی میکند که این بازیکن به زودی به جمع بازیکنان حرفه‌ای بپیوندد چرا که این بازیکن به حدی شکست ناپذیر است که در بسیاری از مواقع نمیتوان او را کنترل کرد. این بازیکن با KDA خوب 4.88 به این مینور صعود کرده و از هیرو‌های تخصصی این بازیکن میتوان به PA,GYRO و TB اشاره کرد.

بازیکن دوم ZHAI از تیم Keen Gaming است. این بازیکن موفق و جوان 22 ساله در سال گذشته موفق به کسب مقام دوم در مسابقات GESC شد ک حتما در این مسابقات به دنبال قهرمانی خواهد بود تا بتواند رتبه اول یک مینور را هم در کنار این نائب قهرمانی در کارنامه خود داشته باشد. این بازیکن چینی به تیم خود در رسیدن به این مینور کمک شایانی کرد و طرفداران این بازی شاهد بازی زیبایی از این بازیکن بوده‌اند. این تیم بهترین تیم چینی در دنیا نیست اما چیزی که در آن شکی نیست وجود این بازیکن با استعداد برای کمک کردن به این تیم است که شرایط را کمی عوض میکند. حال باید دید این بازیکن تا چه حد میتواند به تیم خود در مسابقات کمک کند.

بازیکن بعدی 33 از تیم مشهور و محبوب NiP است در رول Offlane بازی میکند و میتوان گفت همیشه بازی تهاجمی خوبی را از این بازیکن در تمام مسابقات شاهد بوده‌ایم. به عنوان یک بازیکن در این رول 33 یکی از بهترین‌های جهان محسوب میشودو در بازی‌های این بازیکن اشتباهات اندکی مشاهده میشود.با اینکه این بازیکن kda جالبی در بازی‌های خود نداشته اما همیشه شاهد بازی سازی و بازی تیمی خوبی از این بازیکن بوده‌ایم و 33 همیشه بهترین خود را در هر بازی‌ای به نمایش گذاشته است.

بازیکن بعدی کسی نیست جز topson قهرمان مسابقات جهانی سال 2018 که توسط notail به دنیای حرفه دوتا2 معرفی شد و به سرعت به یکی از بهترین‌های این بازی تبدیل شد و در اولین تجربه خود در ti موفق به کسب 2 میلیون دلار پول شد. این بازیکن همیشه بازی‌های زیبایی را از خود به نمایش گذاشته و دیدیم که در مسابقات فصل جدید دوتا چگونه این بازیکن به شکست ناپذیر ترین بازیکنان این بازی تبدیل شده بود و در هر شرایطی تیم خود را از مشکللات بیرون میکشید. این بازیکن با نبود موقت ana شانس بیشتری برای ثابت کردن خود به طرفداران دارد.

بازیکن آخر jiang از تیم EHOME است که همه او را با قهرمانی در مسابقات WESG 2018 میشناسیم و اگر نام بهترین‌های دوتا در آسیا را سرچ کنید نام این بازیکن همیشه در تمامی لیست‌ها حضور دارد. این بازیکن چینی پیشرفت خود را با شروع از تیم keen gaming شروع کرد که در آن تیم شاهد دوران طلایی این بازیکن بودیم. از هیروهای محبوب این بازیکن میتوان به lion,rubick,shaman و elder titan اشاره داشت و باید گفت که این بازیکن یکی از بهترین ساپرترهای جهان محسوب میشود. این بازیکن در حال حاضر به دنبال کسب موفقیت‌های جدید خود در تیم EHOME برای مسابقات جدید است.

منبع: afkgaming
مطلب قبلی iLTW نابغه جدید تیم OG
مطلب بعدی حذف تیم OG در فینال مسابقات WinterMadness
Print
117 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x