Dota 2

12 تیم به صورت مستقیم به مسابقات TI9 دعوت خواهند شد

12 تیم به صورت مستقیم به مسابقات TI9 دعوت خواهند شد
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار Dota2

12 تیم به صورت مستقیم به مسابقات TI9 دعوت خواهند شد

18 تیم شرکت‌کننده در The International 2018، روز گذشته در یک جلسه رسمی با مقامات Valve ملاقات کردند.

طبق آخرین اخبار دوتا 2، مقامات Valve در این جلسه خبرهای مهم زیادی را اعلام کردند که یکی از جالبترین آن‌ها خبری بود که در مورد تیم‌های دعوتی The International 2019 و چگونگی برگزاری مرحله مقدماتی آن اعلام شد.

در فصل قبل اوضاع به این شکل پیش رفت که هشت تیم بالای جدول مستقیما به The International 2018 راه پیدا کردند. این هشت تیم با خیال راحت‌تری برای مسابقات تمرین کردند و به تعطیلات رفتند. در آنسوی ماجرا، تیم‌های باقیمانده باید به مرحله مقدماتی می‌رفتند و شانس خودشان را برای دریافت بلیط حضور در مسابقات امتحان می‌کردند.

 

دعوت مستقیم به TI9 و جایگاه‌های مرحله مقدماتی مناطق
از همان اولین رقابت‌های مقدماتی که Valve برای رویدادهایش برگزار می‌کرد، جامعه Dota2 همیشه این سوال برایش پیش میامد که جایگاه‌های بین مناطق چگونه تقسیم می‌شود. برای جلوگیری از این گمانه‌زنی‌ها، قرار است که هر منطقه فقط یک جایگاه داشته باشد. نه دیگر سه جایگاه برای آمریکا شمالی و چین، و نه دو جایگاه برای اروپا و جنوب شرقی آسیا. فقط یک جایگاه به ازای هر منطقه: چین، جنوب شرقی آسیا، اروپا، روسیه، آمریکای  شمالی و آمریکای جنوبی. این بدین معناست که در فصل آینده 12 تیم برتر جدول مسابقات به صورت مستقیم به The International 2019 دعوت خواهند شد.

 

توضیع امتیازات در فصل 2019-2018
به گفته منابع موثق، بدون شک امتیازات بین Minorها و Majorها با یکدیگر فرق دارند. به دلیل شکایت‌هایی که فصل گذشته در راستای توضیع امتیازات شد، تصمیم گرفتند تا به بیش از 4 تیم برتر مسابقات امتیاز تعلق گیرد. بر اساس تصمیمات روز گذشته، قرار است که امتیازات به بیشتر از 4 تیم برسد، ممکن است 6 تیم و یا 8 تیم برتر هر رویداد امتیاز دریافت کند.

 

استفاده از سایت‌های شرطبندی برای اسپانسر شدن
Valve امروز یک توصیه حرفه‌ای به تیم‌ها کرد و این بود که اسپانسرینگ سایت‌های شرط بندی را قبول نکنند. اما از آنجایی که خیلی از تیم‌ها قراردادهای طولانی مدتی را با این شرکت‌ها بسته‌اند، مشخص نیست که کی این قراردادها به پایان می‌رسند و چگونه قرار است توسط تیم‌ها کنترل شود. موضوع مشکل در قراردادها توسط یکی از مدیران تیم‌ها مطرح شد و قرار است که در آینده بر روی این موضوع مهم بحث شود.

 

درخواست Valve از تیم‌ها برای تمرین با OpenAI در طول TI8
پس از اولین اجرا عمومی OpenAI در TI7، تیم‌ها و بازیکنان به دنبال این بودند که بتوانند با این ربات‌ها بازی کنند. همین هفته گذشته بود که ربات‌ها به نبرد با تیم ترکیبی بازیکنان حرفه‌ای قدیمی و جدید رفتند و بازی را با نتیجه 1-2 پیروز شدند. به نظر می‌رسد که یک نمایش دیگر در پیش داریم و این نمایش قرار است در Rogers Arena و یک صحنه بزرگتر، اینبار بین OpenAI و تیم‌های حرفه‌ای اجرا شود.

برای کمک به توسعه‌دهندگان OpenAI، کمپانی Valve تیم‌های حرفه‌ای را برای بازی 5v5 با ربات‌ها، در طول زمانی که در ونکور هستند دعوت کرد. در آخر اعلام کردند که زمان‌بندی این بازی‌ها را در چند روز آینده اعلام خواهند کرد.

 

منبع: vpesports
مطلب قبلی معرفی تیم‌های حاضر در TI8: تیم VGJ.Storm، شگفتی‌ در یک لحظه
مطلب بعدی djWHEAT به جمع میزبان‌های The International 2018 اضافه شد
Print
343 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x