Dota 2

گروه بندی مسابقات DreamLeague Season 11

گروه بندی مسابقات DreamLeague Season 11
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

گروه بندی مسابقات DreamLeague Season 11

شروع میجور سوم فصل

هفته گذشته آخرین تیم دعوت شده به میجور رشته دوتا مشخص شد و حالا شاهد شروع این مسابقات هستیم که از امروز 14 مارس آغاز میشوند.

گروه اول این مسابقات که گروه مرگ نام گرفته با حضور تیم‌های سکرت و لکویید و جی استورم و کین عنوان شده است و در این گروه شاهد بازی‌های بزرگ و اعجاب انگیزی خواهیم بود.

در گروه دوم تیم های LGD و SGE و Nip و Infamous حضور دارند که تیم چینی این گروه مدعی اول شدن در میان این چهار تیم است.

در گروه سوم تیم روسی VP و EHOME و FWD و Minski حضور دارند و تیم روسی این گروه برای دفاع از عنوان قهرمانی‌های اخیر خود بهتر از قبل حاضر خواهد شد.

در گروه آخر تیم EG و VG و Chaos و Navi حضور دارند که رقابت ستارگان بزرگ این رشته میتواند لحظات مهیجی را برای بینندگان به همراه داشته باشد.

اگر از گروه مرگ این مسابقات و جایزه خوبی که برای این رقابت‌ها در نظر گرفته شده بگزریم بزرگترین هیجانی که در این مسابقات وجود دارد رقابت تیم بزرگ VP با تیم‌های غیر قابل پیش بینی در مرحله گروهی این مسابقات است.

از سمتی بازی خوب بازیکن رزولوشن و از سمتی دیگر تغییر تیم EHOME که با نبود Faith به دلیل مشکلات ایجاد شده در دست او همراه شده است و حتی حضور pieliedie به عنوان کاپیتان Minski همگی میتوانند خطرات بزرگی را برای VP به دنبال داشته باشند و اگر این تیم در بازی‌های خود کمی بی احتیاطی کند شاهد حذف این تیم از دور مسابقات خواهیم بود.

حال باید دید که کدام تیم‌ها موفق به برد بازی‌های خود و صعود به آپر براکت این مسابقات میشوند.

مطلب قبلی خبر بازگشت آنا به تیم OG به صورت رسمی اعلام شد
مطلب بعدی نتایج مسابقات Dream League در روز اول
Print
63 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x