Dota 2

کناره‌گیری Ana از Dora2 برای مدتی نامعلوم

کناره‌گیری Ana از Dota2 برای مدتی نامعلوم
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

کناره‌گیری Ana از Dota2 برای مدتی نامعلوم

خبر شوکه کننده برای طرفداران تیم OG

در مسابقات TI8 یکی از بازیکنانی که در قهرمانی تیم OG نقش بزرگی داشت Ana بود. طرفداران این تیم همه به یاد دارند که چگونه این بازیکن با بازی زیبای خود با هیروی Ember Spirit در بازی آخر مقابل تیم مدعی چینی LGD هنرنمایی کرد و بازی باخته را برای

تیم خود تبدیل به برد کرد تا شاهد قهرمانی باورنکردنی این تیم در مسابقات TI8 باشیم.

درحالی که همه‌ی طرفداران این تیم منتظر حضور این تیم در مسابقات بعدی بودند خبر شوکه کننده‌ای از باشگاه با عنوان اینکه Ana برای مدتی از بازی حرفه‌ای کناره گیری میکند منتشر شد.

فصل گذشته یکی از طاقت‌فرساترین فصل‌ها برای تیم  OG بود چرا که دو بازیکن اصلی این تیم یعنی Fly و S4 از تیم جدا شدند و Notail مجبور به رهبری تیم و هماهنگی با بازیکنان جدید این تیم شد.

او ابتدا Ana را بار دیگر به تیم دعوت کرد و سپس شاهد ورود یکی از تازه‌کارهای این رشته یعنی Topson به تیم بودیم که در مسابقات استعداد او برای تمامی طرفداران این بازی نمایان شد.

هیچکس فکرش را هم نمیکرد که این تیم با تمام نتایج بدی که در طول فصل گرفته بود قهرمان TI8 شود. اما دیدیم که چگونه OG با اعتماد به نفس بازیکنان خود توانست Aegis قهرمانی مسابقات را بالای سر ببرد.

با کناره گیری موقت Ana که مدت معلومی ندارد باید دید که این تیم کدام بازیکن را به عنوان Stand-in به تیم دعوت خواهد کرد. لازم به ذکر است که Ana به عنوان بازیکن جایگزین در تیم باقی خواهد ماند.

این تیم برای استراحت از مسابقات Kuala Lumpur Major کناره گیری کرد اما این تیم بایستی برای مسابقات جدید پیش رو که یک هفته دیگر آغاز میشود، آماده شود.

همچنین این بازیکن در بیانیه‌ای اعلام کرد که این انتخاب بهترین گزینه برای ادامه موفقیت های تیم و خود اوست و از تمامی هوادارانی که تیم را حمایت میکنند تشکر کرد و برای تیم OG در مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت کرد.

مطلب قبلی ادامه روند چشمگیر تیم TNC در مسابقات Kuala Lumpur Major
مطلب بعدی قهرمانی تیم VP در مسابقات Kuala lumpur Major
Print
744 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x