Dota 2

کمپانی Valve به دنبال ثبت رکوردی جدید برای The International

کمپانی Valve به دنبال ثبت رکوردی جدید برای The International
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار Dota2

کمپانی Valve به دنبال ثبت رکوردی جدید برای The International

باز هم Valve Corporation برای ثبت رکوردی دیگر دست به کار شد. برای اولین بار شاهد انتشار نسخه دوم آیتم Collector's Cache در تورنومنت TI8 هستیم.

با انتشار این آیتم دیگر شکی در ثبت رکورد جدید برای کمپانی Valve وجود نخواهد داشت. این جعبه با توجه به آیتم‌های جذابی که به همراه خود دارد می‌تواند به تنهایی چیزی بیش از دو میلیون دلار از جوایز مسابقات TI8 را تامین کند. جعبه جدید بازی Dota 2 را می‌توانید با پرداخت 1,99 دلار بدست آورید که شامل یازده ست جدید و سه ست نادر است. لازم به ذکر است که برای خریدن این آیتم بایستی اول بتل پس 2018 را خریداری کرده باشید.

آیتم‌های Collector's Cache جدید بازی غیر قابل تبادل هستند و فقط یک بار می‌توان آن‌ها را هدیه (Gift) داد. این آیتم‌ها بعد از پایان مسابقات TI8، غیرقابل دسترس خواهند بود و در صورتی که علاقه‌مند به داشتن آن‌ها هستید، بایستی قبل از اتمام این رویداد دست به کار شوید.

در صورتی که یازده جعبه را به قیمت 21,89 دلار خریداری کنید، 21 Level به بتل پس شما افزوده خواهد شد که در کنار آن شانس دریافت آیتم‌های نادر این جعبه را نیز خواهید داشت.

آیتم Ultra rare این جعبه قابل تبادل و فروش در مارکت خواهد بود و شما قادر هستید که ست‌های دریافتی را در ازای 2 لول Recycle کنید.

لازم به ذکر است که 25 درصد از فروش کل آیتم Collector's Cache به صورت مستقیم به جایزه مسابقات The International 2018 افزوده خواهد شد.

مطلب قبلی بازیکن لاین وسط تیم Virtus Pro صدرنشین بی رقیب لیدربرد اروپا
مطلب بعدی مصاحبه اختصاصی مجله ورزش‌های الکترونیک با مهربد مردانی معروف به Paranoid
Print
1033 رتبه بندی این مطلب:
4/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x