Dota 2

پیش نمایش اولیه StarLadder Dota2 اوکراین

پیش نمایش اولیه StarLadder Dota2 اوکراین
رضا طالب نژاد
/ دسته ها: اخبار Dota2

پیش نمایش اولیه StarLadder Dota2 اوکراین

پرده نهایی و آخرین شانس برای حضور در The International

آخرین تلاش تیم ها برای حضور در The International 2019 را در رویداد StarLadder Dota2 اوکراین شاهد خواهیم بود. هشت تیم در StarLadder Minor در اوکراین با یکدیگر رقابت خواهند کرد و تنها یکی از این تیم ها یعنی Ninjas in Pyjamas جایگاه خود را در The International 2019 رزرو کرده است. NIP در حال آماده سازی برای این رویداد بزرگ در سال 2019 است اما برای هفت تیم دیگر، مسابقات StarLadder Minor شاید آخرین فرصت برای حضور در The International 2019 محسوب می شود و به همین دلیل انتظار می رود شاهد لحظات زیبایی در این دوره از مسابقات StarLadder باشیم. همچنین لازم به ذکر است که علاقه مندان عزیز رشته دوتا2 توجه داشته باشند که رویداد StarLadder ImbaTV آخرین رویداد Minor فصل خواهد بود که برگزار می شود و تیم هایی همچون Complexity Gaming، Winstrike Team، Team Sirius، EHOME، Alliance، Mineski، NIP و Team Anvorguesa در این رویداد حاضر خواهند بود. برای بازیکنان ایرانی مسابقات StarLadder ImbaTV از این جهت جذابیت بیشتری دارد که آیدین سارکوهی ملقب به iNSaNiA که به عنوان لیدر تیم Alliance شناخته می شود، در این رویداد حضور خواهد داشت و یکی از شانس های حضور در TI 2019 می باشد. 

 

 

در گروه A مسابقات دو تیم حاضر هستند که به شدت نیاز به ایجاد سر و صدا در این رویداد دارند. تیم EHOME هم اکنون در جایگاه 12 رتبه بندی فعلی DPC قرار دارد. در نهایت 12 تیم می توانند جواز حضور در رویداد Major اصلی را کسب کنند و این مسابقات برای آن ها از این جهت مهم است که EHOME به دنبال این است تا با حفظ این جایگاه خود را به مرحله اصلی و بزرگترین اتفاق سال برساند. تیم Alliance نیز با توجه به رتبه بندی، از دیگر تیم هایی محسوب می شود که می تواند شانس زیادی برای حضور در TI 2019 داشته باشد. تیم Alliance فقط 300 امتیاز با EHOME فاصله دارند و می توانند با کنار زدن این تیم خوب، خود را به The International 2019 برسانند که قطعا این اتفاق ساده نخواهد بود اما می توان گفت این موضوع باعث می شود که هنوز امیدها در تیم Alliance وجود داشته باشد. دو تیم دیگر که در گروه A رویداد حضور دارند به دنبال ساختن یک نام برای خود هستند.  تیم Winstrike را می توان به عنوان یک سازمان رو به رشد نام برد که به رهبری Airat "Silent" Gaziev اداره می شود. این ممکن است فرصتی برای آنها باشد که بتوانند آخرین تلاش را در طول فصل انجام دهند. آخرین تیم حاضر در گروه A رویداد، Team Anvorgesa است که تلفیقی از تیم Eses Majestic Esports پیشین است که ماه گذشته اعلام شد. بدین صورت براکت رویداد به صورت زیر شکل گرفته است: 

 

 

گروه بندی رویداد به طوری شکل گرفته است که گروه B کاملا برای NIP پاکسازی شده و راه را برای این تیم هموار کرده است. مگر اینکه چینی ها یعنی Team Sirius بتوانند از ضعف تیم NIP استفاده کنند و آن ها را از پای در آورند. با اینکه جایگاه NIP برای TI بعدی تثبیت شده است اما باخت در این رویداد می تواند ضربه سنگینی به آن ها بزند و از نظر روحی این تیم را متلاشی کند. به همین دلیل میتوان گفت NIP بسیار حریصانه به دنبال پیروزی و قهرمانی در این رویداد خواهد بود تا بتواند خط و نشانی برای دیگر رقبای حاضر در TI بکشد. تیم Sirius دارای بازیکنان با تجربه ای است که در گذشته در The International حضور داشته اند و این نکته کلیدی می تواند زیبایی بازی و رقابت در گروه B را چند برابر کند. رویداد StarLadder Minor در روز 12 ژوئن با بازی دو تیم EHOME و Anvorgesa  آغاز می شود. 

 

مطلب قبلی آیتم های Collectors Cache امسال The International مشخص شد
مطلب بعدی 6 بازیکنی که می توانند جایگزین MATUMBAMAN شوند
Print
468 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x