Dota 2

پخش زنده مرحله مقدماتی WESG در کشور چین توسط شرکت Huya

پخش زنده مرحله مقدماتی WESG در کشور چین توسط شرکت Huya
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار عمومی

پخش زنده مرحله مقدماتی WESG در کشور چین توسط شرکت Huya

شرکت Huya در صدد است تا بازی‌های WESG 2018-2019 را در کشور چین پخش کند. Alisports، که در بخش ورزشی سازمان‌دهنده WESG یعنی Alibaba فعال است به Huya اعلام کرد; شما می‌توانید 10ها میلیون رنمینبی (واحد یکای پول در چین) سرمایه‌گذاری کنید.

WESG یک رقابت در ورزش‌های الکترونیک به سبک المپیک است، که مبلغ کل جایزه آن به 5,500,000 دلار می‌رسد. روند برگزاری مرحله مقدماتی از 9 ماه پیش برنامه ریزی شده است. بازی‌هایی که در فصل پیش رو حضور دارند عبارتند از:CS:GO، Dota 2 Hearthstone ،StarCraft II و Vainglory.

Huya که در حال حاضر چیزی حدود 20 استان از کشور چین را پشتیبانی می‌کند، قصد دارد مرحله مقدماتی این کشور را به صورت زنده پخش کند. ثبت‌نام برای مرحله مقدماتی ‌WESG در منطقه جنوب شرقی آسیا شروع شده است و فینال رقابت‌های این منطقه نیز نوامبر 2018 در شهر کوالالامپور برگزار می‌شود. لازم به ذکر است که شرکت هواپیمایی AirAsia در ماه ژوئن آمادگی خودش را برای همکاری با WESG در رقابت‌های منطقه جنوب شرقی آسیا اعلام کرد.

در یازدهم ماه می، Huya وارد بورس اوراق بهادار در نیویورک شد. آن‌ها موفق شدند تا سقف 180 میلیون سرمایه خودشان را افزایش دهند، که در جمع صنعت‌های حاضر در این سال بی‌سابقه است. Huya بخشی از شرکت بزرگ YY است، که چیزی حدود 44.15 درصد از سهم این شرکت را در اختیار دارد. رقیب آن‌ها Douyu TV قصد دارد برنامه‌هایش را به ایالات متحده ببرد و خبر رسیده است که در این راه می‌تواند چیزی حدود 700-600 میلیون دلار، سهامش را افزایش دهد.

منبع: esportsobserver
Print
1509 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x