Dota 2

پایان حواشی اخیر Kuku بعد از مدتی طولانی

پایان حواشی اخیر Kuku بعد از مدتی طولانی
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

پایان حواشی اخیر Kuku بعد از مدتی طولانی

مجازات بازیکنان خاطی مشخص شد

بعد از حواشی به وجود آمده به دلیل استفاده از کلمات تمسخر آمیز توسط این بازیکن و ناراحتی تمامی بازیکنان چینی از مسئله پیش آمده بلاخره شرکت والو دست به کار شد و بیانیه‌ای را برای تمام شدن این ماجرا منتشر کرد.

در این بیانیه اعلام شد که kuku بازیکن تیم TNC از مسابقات پیش‌ رو محروم است و در اواخر فصل از امتیازات این تیم برای رسیدن به TI9 مقداری کم خواهد شد. این بیانیه شب گذشته از بلاگ رسمی این شرکت منتشر شد تا این ماجرا برای همیشه به اتمام برسد.

به نظر میرسد برعکس واکنش این شرکت قرار نبوده است که چنین اتفاقی برای این بازیکن رخ دهد اما پافشاری‌های ایجاد شده باعث میشود که این سازمان برای از دست ندادن بازیکنان چینی خود در این بازی هم که شده برعکس خواست خود جریمه‌ای را برای این بازیکن در نظر بگیرد. همچنین تیم این بازیکن در مسابقات پیش رو 20% از امتیاز به دست آورده خود را از دست خواهد داد تا جریمه اعلام شده از سمت شرکت والو عملی شود.

شرکت والو در ادامه بیانیه خود نیز اعلام کرد که تمامی بازیکنان دیگری که دچار این اشتباه شده‌اند در صورت تکرار جریمه خواهند شد که این  جریمه از سمت دولت چین عملی میشود. همچنین تیم این بازیکنان از مسابقات پیش رو حذف خواهند شد و اجازه بازی کردن را نخواهد داشت.

در روز‌های گذشته نیز شاهد واکنش بسیاری از بازیکنان در این مورد بودیم که برجسته ترین این بازیکنان Admiralbulldog و Arteezy بودند که در پست‌های خود مسابقات پیش رو را تحریم کردند تا نتیجه این حواشی مشخص شود اما این طور که معلوم است اعتراضات به اندازه کافی جواب نداده اند و این بازیکنان بیش از حد جریمه میشوند.

 

 

 

همچنین Kuku  در پستی اعلام کرد که بهتر است با تصمیمات شرکت والو کنار بیاید و از همه‌ی کسانی که از او در این مدت حمایت کردند تشکر کرد.

 

حال باید دید در مورد این تصمیمات و مجازات تخفیفی به وجود میاید یا خیر ! و حتی باید دید که شرکت والو میتواند با دولت کشور چین وارد مذاکره شود تا مجازات کمتری در نظر گرفته شود یا این مجازات به سخت گیرانه ترین شکل اعمال میشوند؟

مطلب قبلی تغییرات تیم Newbee
مطلب بعدی تیم EHOME به مسابقات Bucharest صعود کرد
Print
269 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x