Dota 2

ویزا تمام تیم‌های حاضر در TI8 صادر شده است، اما بازهم AdmiralBulldog موفق نشد

ویزا تمام تیم‌های حاضر در TI8 صادر شده است، اما بازهم AdmiralBulldog موفق نشد
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار Dota2

ویزا تمام تیم‌های حاضر در TI8 صادر شده است، اما بازهم AdmiralBulldog موفق نشد

دومین فصل پیاپی بدون بولداگ

این برای طرفداران Dota 2 خبر خوبی است. برای اولین بار پس از مدت‌ها، تمام تیم‌های شرکت‌کننده در The International ویزا خود را بدون هیچ مشکلی در اختیار گرفتند.

هنریک "AdmiralBulldog" آنبرگ که برای دومین سال متوالی توسط Valve دعوت شده بود تا پشت میز تحلیلگران بنشیند، موفق نشد کارهای ویزای خود را انجام بدهد. این بازیکن که قهرمانی TI را با تیم Alliance در پرونده خود دارد، قرار بود در TI7 هم حضور داشته باشد. با اینکه او تمام مدارک را برای سفر توریستی در اختیار داشت، اما در فرودگاه ایالات متحده به کشورش برگشت داده شد.

تقریبا دو روز پیش، AdmiralBulldog اعلامیه‌ای را در توییتر برای طرفدارانش منتشر کرد و گفت که تمام مدارکش از شش هفته پیش آماده است، ولی بازهم قرار است یک TI دیگر را از دست بدهد. طبق گفته‌های او، اینبار با رفتن او برای انجام کار مشکلی وجود ندارد، بلکه مساله به هشت سال پیش برمی‌گردد، جایی که او حرکتی احمقانه (به گفته خودش) انجام داده است.

" من فقط می‌خواهم برای شما شفاف سازی کنم، هشت سال پیش در دوران نوجوانی، من یک حرکت احمقانه انجام دادم. اصلا موضوع مهمی نبود، ولی همینقدر بود که مانند لکه‌ای بر روی سوابق من ماند اما هیچوقت در سفرم به کشورهای دیگر مشکلی ایجاد نکرد. با تمام این احوال، کانادا بر روی اینجور موارد سختگیر است، نه اینکه نتوانم بروم، ولی روند کارهایم نسبت به دیگران خیلی کند پیش می‌رود. من یک ماه و نیم پیش کارهایم را شروع کردم، و به نظر می‌رسد حداقل یک ماه دیگر کارهایم را طول بدهند. "

با وجود اشتباهی که در نوجوانی‌اش داشته، AdmiralBulldog حتی برای شرکت در مسابقات مختلف هم در هیچ کشوری مشکلی برایش پیش نیامده، چه زمانی که در تیم Alliance بازی می‌کرد، و چه زمانی که به عنوان تحلیلگر به مسابقات دعوت می‌شد. یکی از آخرین حضورهای او در EPICENTER XL بود، که در روسیه برگزار شد. او همچنین در آخرین رویداد فصل گذشته یعنی China Super Major نیز حضور داشت.

طبق پست منتشر شده توسط او، قهرمان TI3 قرار است مشکلات ویزای خود را به کلی حل کند و از سازمان‌های برگزارکننده تورنمنت‌ها خواسته تا برای فصل بعد به او پیشنهاد همکاری بدهند. در این مدت، او قرار است The International 2018 را از خانه‌اش استریم کند.

منبع: vpesports
مطلب قبلی معرفی تیم‌های حاضر در TI8: تیم Optic Gaming، در پی ساختن دیوار سبز
مطلب بعدی معرفی تیم‌های حاضر در TI8: تیم OG، در تلاش برای معرفی عصر جدید
Print
734 رتبه بندی این مطلب:
5/0

1 نظر در مطلب "ویزا تمام تیم‌های حاضر در TI8 صادر شده است، اما بازهم AdmiralBulldog موفق نشد" ثبت شده است

1
0

یوسف نژاد

ای بابا

آنلاکی

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x