Dota 2

نتایج مرحله انتخابی میجور دیزنی لند

نتایج مرحله انتخابی میجور دیزنی لند
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

نتایج مرحله انتخابی میجور دیزنی لند

مرحله انتخابی آخرین میجور فصل به اتمام رسید

مانند همیشه بعد از اتمام یک میجور شاهد برگزاری میجور دیگری هستیم اما یکی از دلایلی که باعث جذاب شدن این سری از مسابقات میجور میشود این است که اینبار شاهد برگزاری آخرین میجور قبل از برگزاری مسابقات جهانی هستیم و برای جمع شدن تیم‌های بزرگ دنیا در یک مسابقه باید تا شروع مسابقات جهانی سال 2019 صبر کنیم که مانند همیشه مسابقات جهانی بین مرداد و شهریور برگزار میشوند.

در 3 میجور گذشته دیدیم که تیم‌های Secret و VP و VG موفق به کسب مقام اول در مسابقات شدند و تیم VP تنها تیمی شد که در هر 3 میجور در فینال حضور داشت. همچنین در فصل 2018 – 2019 شاهد بازی‌های زیبایی از تیم Secret بودیم که گرچه در میجور سوم این فصل مقام چهارم را به دست آورد اما این تیم همچنان یکی از شانس‌های بزرگ قهرمانی در میجور پیش رو و مسابقات جهانی سال 2019 را دارد.

مانند همیشه این سری از مسابقات میجور با شروع مرحله انتخابی همراه بود و در همین چند روز شاهد برگزاری این مرحله از مسابقات در مناطق آمریکای شمالی , آمریکای جنوبی , اروپا , روسیه , چین و آسیای جنوب شرقی بودیم.

در ادامه این مطلب به بررسی مسابقات انجام شده در منطقه و معرفی تیم‌های دعوت شده به مسابقات میپردازیم.

در منطقه آمریکای شمالی برای مسابقات انتخابی شاهد دعوت شدن 4 تیم به صورت مستقیم به مسابقات بودیم که این تیم‌ها عبارتند از: EG و FG و TT و J.Storm. در مورد تیم‌های دعوت شده به مسابقات به صورت مستقیم در این منطقه باید گفت که EG گرچه در فصل جدید مسابقات موفق به کسب مقام بالایی نشده و درهر سری از مسابقات به مقام سوم و دوم بسنده کرده اما همچنان یکی از تیم‌های است که شانس بالایی برای کسب قهرمانی در این سری از مسابقات میجور دارد و ترکیب جدید این تیم که از سال پیش اعمال شد روزهای بد و پر باخت این تیم را از بین برده است. از سمتی دیگر تیم Team در حالی وارد این مسابقات میشود که Ethernaleny را در روستر خود دارد و باید دید که این بازیکن در تیم سوم خود در فصل جدید دوتا موفق به کسب مقام قابل قبولی میشود یا خیر !

تیم FG نیز بعد از میجور قبلی با تغییر روستر بزرگی به کار خود ادامه میدهد و نمیتوان در مورد عملکرد این تیم در مسابقات حدس و گمانی داشت. بعد از نتیجه غیر قابل قبولی که این تیم در میجور قبل به دست آورد دیدیم که Universe از این تیم جدا شد و SVG نیز خود را از ادامه بازی حرفه‌ای بازنشته کرد. همچنین Resolut1ion برای مدتی اعلام استراحت کرد و با ترک این سه نفر شاهد ورود CCnC به این تیم بودیم. در ادامه Sneyking و Kitrak هم به این تیم اضافه شدند تا روستر این تیم برای ادامه در مسابقات آینده کامل شود. در این میان موردی که باید به آن اشاره داشت مربوط به Universe است که از زمان حضور خود در تیم EG تا به الان روزهای سختی را در حال پشت سر گذاشتن است و طرفداران این بازیکن به شدن نگران آینده این بازیکن هستند.

تیم J.Storm نیز در این مسابقات حتما با استراتژی جدیدی ظاهر خواهد شد چرا که این مسابقات آخرین شانس Fear و یاران او برای رسیدن به مسابقات جهانی سال 2019 به شکل مستقیم است.

از سمتی دیگر تنها چهار تیم اجازه ورود مسابقات این گروه را از طریق بازی در مسابقات انتخابی جداگانه‌ای را داشتند که جز تیم Col بقیه تیم‌ها نوپا هستند . جز تیم نامبرده دعوت شده به این مسابقات سه تیم GG and GG و Vega Academy و Team Xolotl به این سری از مسابقات انتخابی رسیده‌اند و سه تیم از تمامی تیم‌های نامبرده شده در این مسابقات به مرحله گروهی صعود خواهند کرد.

در بازی‌های انجام شده در مرحله گروهی مسابقات انتخابی تیم EG با شکست تیم‌های حریف در گروه خود اول شد و بعد از این تیم COL جایگاه دوم این گروه را به دست آورد. در گروه دوم نیز تیم FG باشکست دادن تمامی رقبای خود موفق به کسب رتبه اول گروه خود شد و یاران Fear نیز در جایگاه دوم این گروه جای گرفتند. دو تیم team و xolotl نیز با جایگاه سوم خود در گروه‌های در لوور براکت مسابقات منتظر حریفان خود بودند تا با شروع مسابقات براکتی سه تیمی که از این گروه به میجور راه پیدا میکردند مشخص شوند.

در مرحله پلی آف و سرنوشت ساز مسابقات در آپر براکت دو تیم EG و J.Storm به مصاف هم رفتند و تیم EG با شکست دادن یاران Fear اولین تیم راه پیدا کرده به میجور از منطقه آمریکای شمالی باشند. در بازی دوم و آخر آپر براکت هم شاهد روبرو شدن دو تیم FG و COL با یکدیگر بودیم که در کمال ناباوری و با وجود بازیهای خوبی که از تیم FG در مرحله گروهی با ترکیب جدید ان تیم شاهد بودیم تیم COL موفق به برد این بازی با نتیجه 1-2 شد تا تیم COL هم به میجور قبل از مسابقات جهانی سال 2019 دعوت شود.

در لوور براکت در کمال تعجب تیم J.Storm در اولین بازی در برابر تیم team شکست خورد تا برای رسیده به این میجور به مسابقات مینور امید داشته باشد. همچنین تیم team در ادامه با شکست دادن تیم FG موفق به صعود شد تا سومین و آخرین سهمیه آمریکای شمالی برای رسیدن به این میجور را نصیب خود کند و تیم‌هایی مانند FG و J.Storm برای رسیدن به این میجور تنها به مینوری که در آینده برگزار میشود امید داشته باشند.

در منطقه آمریکای جنوبی با اینکه شاهد حضور تیم‌های مدعی در جهان نیستیم اما تیم‌های Chaos و Infamous و Demolotion Boys و Thunder Predator به صورت مستقیم به مرحله انتخابی دعوت شدند. اگر به سال گذشته بازگردیم میبیننیم که حضور بازیکنی مانند w33 در تیم Infamous دلیلی بزرگ برای بهترین بودن این تیم در منطقه آمریکای جنوبی بود اما حالا با پیوستن او به تیم Chaos  حضور بازیکن با تجربه مانند Misery در این تیم همه چی فرق کرده و همین موضوع شاید باعث شد تا تیم Liquid در میجور قبل در برابر این تیم به راحتی حذف شود و تمامی تیم‌های قدرتمند جهان از این تیم مقداری ترس داشته باشند چرا که حضور دو بازیکن قدرتمند در این تیم و استراتژی‌های فوق العاده این تیم در بازی‌های خود میتواند بزرگترین تیم‌های جهان را هم شوکه کند.  در این باید گفت که تیم Infamous همچنان یکی از مدعیان در منطقه آمریکای جنوبی است و این تیم در آینده با حضور بازیکنان بزرگ و بهتری در میدان مسابقات حاضر خواهد شد. در مورد دو تیم دعوت شده دیگر هم اطلاعات کاملی در دست نیست چرا که این دو تیم تا به الان در هیچ مسابقات حرفه‌ای حضور نداشته‌اند. در ادامه 4 تیم از طریق مسابقات انتخابی به این مرحله دعوت شدند و با توجه به اینکه تنها دو تیم از این منتطقه جواز حضور در مسابقات میجور را کسب میکردند این مرحله از مسابقات برای تمامی تیم‌های راه پیدا کرده به مسابقات شدیدا حساس بود. تیم‌های Gorillaz Pride و Butterfly Effec و SG e-sport و Pacific همه در مرحله انتخابی موفق به رسیدن به مرحله آخر مسابقات انتخابی شدند و تنها تیمی که در میان این چهار تیم نام آشنا است تیم SG است که در این سال‌ها روزهای سختی را پشت سر میگذارد و در هیچ مسابقات حرفه‌ای موفق به حضور و یا حتی کسب رتبه‌ای نشده است.

شروع مسابقات این منطقه با برتری تیم‌های Chaos و Thunder Predator در گروه اول و تیم‌های Butterfly Effec و Infamous در گروه دوم همراه بود. این حساب این چهار تیم رقابت خود را مرحله براکتی و در آپر براکت شروع کردند تا اولین تیم منتخب این منتطقه مشخص شود.

برخلاف تصور همه که فکر میکنردند تیم Infamous و یا Chaos اولین تیم قبول شده برای مسابقات در این مرحله باشند تیم ButterFly Effec با برد تیم Chaos در فینال آپر براکت موفق به انتخاب شدن برای میجور شد تا باقی تیم‌ها به همراه تیم‌های سوم دو گروه در لوور براکت آخرین شانس خود را برای رسیدن به میجور تست کنند. مانند تصورات دو تیم Chaos و Infamous در فینال لوور براکت به مصاف هم رفتند و این بازی با نتیجه 0-2 به نفع تیم Chaos به پایان رسید و تیم Infamous به جمع تیم‌هایی پیوست که برای رسیده به میجور تنها به مینور پیش رو امیدوار است.

در منطقه اروپا شاهد برگزاری حساس ترین مسابقان انتخابی بین قدرتمند ترین تیم‌های جهان بودیم. برهیچ کسی پوشیده نیست که تیم‌های منطقه اروپا همه از قدرتمندترین‌های جهان هستند و هر سال شاهد موفقیت یکی از تیم‌های این منطقه در مسابقات مختلف هستیم و همین مورد است که باعث خاص بودن تیم‌های این منطقه و مسابقات آن‌ها میشود. 4 تیم به صورت مستقیم به این مرحله از مسابقات دعوت شدند که این تیم‌ها عبارتند از : Secret و Liquid و OG و NiP که هر چهار تیم از قدرتمندترین تیم‌های دنیا هستند و به جرات میتوان گفت وجود تمامی این تیم‌ها در مسابقات میجور برای طرفداران این بازی یک نیاز محسوب میشود چرا که در تمامی بازی‌های برگزار شده این تیم‌ها شاهد بازی‌های زیبا و قدرتمندی بودیم و شاید اگر این تیم‌ها همگی در یک ریجن حضور نداشتند انتخاب آن‌ها از میان همدیگر برای هیچکس سخت نبود. تیم NiP بعد از مسابقات جهانی سال 2018 تشکیل شد و دیدیم که بازیکنانی مانند fata و ace با ترک تیم سابق خود یعنی Secret به این تیم پیوستند تا این بار با حضور کاپیتان بزرگی مانند PPD شانس خود را برای کسب بهترین مقام‌های ممکن امتحان کنند. سال 2018  برای PPD در تیم OPTIC سال درخشانی بود و دیدیم ک مقام‌هایی که این تیم در مسابقات مختلف به دست میاورد برای طرفداران بازی کمی عجیب بود چرا که تنها بازیکنان نام آشنای تیم OPTIC در آن زمان PPD  و ZAI بودند و شاید تشکیل این تیم باعث شد تا بازیکنانی مانند 33 و CCnC بیشتر به چشم بیایند. بر خلاف فصل خوبی که PPD پشت سر گذاشت مسابقات جهانی سال 2018 برای این تیم چندان خوب نبود و با وجود بازی‌های زیبایی که ZAI برای این تیم انجام داد OPTIC بازی خود را در مقابل تیم Liquid واگذار کرد تا در سال جدید و فصل جدید شاهد حضور PPD و ZAI در تیم‌های جدیدی باشیم.ZAI به سکرت رفت و بازیکنان سکرت به سمت PPD نقل مکان کردند و نتیجه‌ آن قدرتمند تر شدن سکرت و روز‌های تاریک NiP بود. درست است که از تیم NiP به عنوان تیمی قدرتمند نام برده میشود اما اگر کمی دقیق تر به بازی‌های این تیم در مسابقات مختلف نگاه کنیم میبینیم که این تیم گاهی با بدشانسی و گاهی با اشتباهات فاحش بازیکنان مسابقات مختلف را از دست میدهد و همین موضوع است که باعث میشود این میجور برای یاران PPD حساس تر از همیشه باشد.گرچه PPD در ان فصل روزهای بدی را سپری کرده و مقام مناسبی را در مسابقات کسب نکرده اما با نگاهی به بازی‌های اخیر این تیم میتوان فهمید که بازیکنان این تیم هر روز بیشتر از روز قبل در حال هماهنگ شدن با یکدیگرند و در نتیجه تمامی تیم‌های مدعی در این میجور باید NiP را بیشتر از همیشه جدی بگیرند و در برابر این تیم محافظه کارانه بازی کنند. از سمتی دیگر تیم OG بد از مدت‌ها نتایج ضعیف و حضور نداشتن در میجورهای مختلف بازیکن کلیدی خود یعنی Ana را در دست دارد و این بازیکن میتواند برگ برنده Ceb و notail در ادامه کار تیم باشد. در گذشته شاه حضور بازیکنانی مانند pajkkat و iltw در این تیم به عنوان بازیکن جایگزین تیم بودیم اما هیچکدام از این بازیکنان نتوانستند جای خالی ana را در تیم پر کنند و دقیقا زمانی که هر کسی حدس میزد که OG در میجور آخر فصل هم حضور نخواهد داشت Ana به تیم بازگشت تا OG از عنوان قهرمانی خود در مسابقات جهانی دفاع کند.

تیم Liquid قهرمان مسابقات جهانی سال 2017 هم گرچه روزهای خوبی را پشت سر نگذاشته است اما باید به یاد داشته باشیم که تیم در یکی از میجورهای این فصل به دلیل استراحت بازیکنان حضور نداشت و در مسابقاتی دیگر هم به جای Miracle شاهد حضور Shadow بازیکن سابق تیم Wings بودیم که این بازیکن در سال 2016 با تیم خود موفق به کسب قهرمانی در مسابقات جهانی شده بود.با اینکه Miracle با کاپیتان این تیم یعنی کروکی وارد حاشیه‌های شده بوده و ظاهرا مشاجره‌هایی میان این دو صورت گرفته بوده است اما حالا مشکلات این بازیکن با کاپیتان کروکی حل شده است و این میجور میتواند شانس بزرگی برای تیم Liquid باشد تا پوینت‌های نگرفته خود در این فصل را جبران کند. در آخر تیم سکرت هم حرف‌های خود را در این فصل زده است و هر کسی که طرفدار این بازی باشد از نتایج خوبی که این تیم با روستر جدید خود در این فصل به دست آورده با خبر است . حضور zai و بازیکن جدید و گمنامی مانند nisha در این تیم باعث شد تا این تیم در مسابقات میجور موفق به کسب یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی شود و تا به الان حدودا دعوت مستقیم این تیم به مسابقات جهانی 2019 تضمین شده است. در کنار این چهار تیم از مرحله انتخابی تیم‌های alliance و the final tribe و goblin legs و Sexyasf به این مرحله از مسابقات رسیدند تا از میان این 8 تیم سه تیم به عنوان تیم‌های برتر به مرحله اصلی مسابقات صعود کنند و شاهد حضور 3 تیم از اروپا در دیزنی لند فرانسه باشیم. با شروع مسابقات میان این تیم دو تیم secret و og از گروه اول و دو تیم liquid و NiP از گروه دوم به عنوان تیم‌های برتر هر گروه به آپر براکت مرحله پلی آف رفتند تا دو تیم اولی که به مسابقات میجور راه پیدا میکنند مشخص شوند. در پلی آف اولین بازی میان دو تیم NiP و Secret برگزار و تیم Secret با اقتدار و به راحتی موفق به برد بازی خود با نتیجه 0-2 شد تا Secret اولین تیم دعوت شدئه به میجور باشد. در بازی حساس بعدی تیم Liquid به مصاف تیم OG رفت و در یک بازی دیدنی و تکرار نشدنی شاهد برد تیم Liquid با نتیجه 1-2 بودیم. حدس برنده بازی میان این دو تیم واقعا کار دشواری بود و به جرات میتوان گفت که یکی از زیباترین بازی‌های انجام شده در مرحله انتخابی میجور دیزنی لند مربوط به بازی میان این دو تیم است.

در ادامه دو تیم بازنده در لوور براکت باید به مصاف حریفان خود که رتبه سوم در گروه‌هارا کسب کرده بودند میرفتند و دیدیم که NiP در کمال تعجب بازی خود را به تیم Final tribe واگذار کرد و از سمتی دیگر OG موفق به شکست تیم Alliance شد تا در فینال لوور براکت دو تیم OG و Final Tribe به مصاف هم بروند. بازی فینال با نتیجه 0-2 به نفع تیم OG به پایان رسید و به جز رسیدن به این تیم به میجور رکورد خوبی از Ana در این مرحله از مسابقات به جا ماند. این بازیکن در7 بازی موفق به کسب 84 کیل شد و بازگشت او به تیم OG با ثبت این رکورد با شکوه‌تر شد. در ادامه میتوانید چند ویدیو از بازی‌های او در این مرحله از میجور دیزنی لند مشاهده نمایید:

یکی از اتفاقات بد این میجور این است که از منطقه روسیه تنها دو تیم اجازه حضور در مسابقات میجور دیزنی لند را داشتند و با توجه به حضور تیم‌های قدرتمند زیادی که در این منتطقه حضور دارند این اتفاق واقعا ناخوشایند است و از میان تیم‌های خوب و قوی این منتطقه انتخاب تنها دو تیم واقعا کار سخت و دشواری است. در شروع 4 تیم VP و Gambit و Navi و Old But Gold به صورت مستقیم به این مسابقات دعوت شدند. تیم VP پس از حضور در تمامی فینال‌های میجورهای برگزار شده در این فصل ثابت کرده است که از همین حالا یکی از شانس‌های بزرگ کسب قهرمانی در مسابقات جهانی است و جالب است بدانید که بعد از میجور دومی که برگزار شد حضور این تیم در مسابقات جهانی سال 2019 صددرصدی شد و این تیم برای حضور در مسابقات جهانی با هیچ استرس و مشکلی روبرو نیست. از سمتی دیگر تیم Navi با روستر جدید خود اوضاع بهتری پیدا کرده است اما هنوز هم این تیم برای رقابت با تیم‌های درجه یک دنیا ضعیف محسوب میشود و همین مورد این تیم را از دوران طلایی خود در سال‌های 2011 تا 2014 کمی دور کرده است. تیم Gambit هم در فصل جدید شروع جالبی داشت و در مسابقاتی که این تیم حضور داشت رقیب همیشگی این تیم یعنی Secret باعث جلوگیری از کسب مقام قهرمانی در مسابقات مختلف شد. از این تیم نمیتوان به عنوان یک تیم درجه یک و قدرتمند در جهان اسم برد اما باید گفت که Gambit در این فصل رقیب جدی برای تیم‌های بزرگی شد و دیدیم که این تیم چگونه در دو فینال از مسابقات مختلف موفق به شکست تیم OG شد تا طرفداران این بازی این تیم را دست کم نگیرند. در کنار این چهار تیم هم fly to moon  و empire و com19spadanji و uvajenie از مرحله انتخابی دعوت شدند . در این میان باید به این موضوع اشاره داشت که 3 بازیکن از تیم Flytomoon از بازیکنان تیم Winstreak هستند و هیچکس شاهکار سال قبل این تیم در مسابقات جهانی سال 2018 را فراموش نخواهد کرد.

شروع بازی‌های این منتطقه با شروع قدرتمند تیم‌های VP و Empire از گروه اول و Navi و Gambit از گروه دوم همراه بود تا پلی آف و آپر براکت منتظر مشخص شدن اولین تیم راه یافته به میجور دیزنی لند باشیم.

در فینال آپر براکت تیم‌های برتر گروه اول یعنی VP و Empire در برابر بکدیگر قرار گرفتند و بازی میان این دو تیم با نتیجه 1-2 به نفع خانه قدرت روسیه یعنی VP به اتمام رسید تا این تیم به عناو اولین تیم این منطقه به مسابقات راه پیدا کند.

در ادامه تیم‌های بازنده در لوور براکت به مصاف تیم‌های سوم گروه‌ها رفتند تیم برتر در فینال لوور براکت به مصاف تیم Empire برود. در بازی‌های انجام شده تیم Navi موفق به برد حربفان خود تا بازی نهایی خود را با تیم Empire برای رسیدن به میجور انجام دهد اما در این بازی Empire فرصتی به حریف خود نداد و با نتیجه 0-2 موفق به برد حریف خود شد تا آخرین تیم دعوت شده به میجور در این منطقه باشد.

به جرات میتوان گفت بعد مسابقات انتخابی اروپا منطقه بعدی که همیشه با بازی‌های زیبای سراغ طرفداران این بازی میرود چین است که در این سری از مسابقات بازی‌هایی بهتر و جالب تر از همیشه را شاهد بودیم. در شروع چهار تیم LGD و VG و KEEN و EHOME به صورت مستقیم به مرحله انتخابی دعوت شدند. تیم LGD نائب قهرمان مسابقات جهانی سال 2018 گرچه در فصل جدید مانند سال پیش خود حاضر نشده است اما باز هم میتوامن گفت که حضور بازیکنی مانند FY که پر تجربه و ایده‌های نو در بازی است این تیم را سرپا نگه داشته است تا هرکسی این تیم را به عنوان بهترین تیم در منطقه چین بشناسد حتی با اینکه این تیم در مسابقات میجور برگزار شده هیچ نتیجه به دست نیاورده است و انتظار طرفداران منطقه چین از این تیم خیلی بیشتر از عملکرد فعلی است. از سمتی دیگر تیم VG با ایجاد تغییر در ترکیب خود موفق به برد یک میجور شد و قبل از آن هم این تیم با قهرمانی در مسابقات مینور خود را به میجور رسانده بود و باید گفت که هیچکسی فکرش را هم نمیکرد که تیمی که در مراحل انتخابی میجور جوابی نگرفته بود بعد از قهرمانی در یک مینور موفق به برد میجور هم بشود. تیم‌های Keen Gaming و EHOME هم که در فصل جدید در مسابقات بزرگ این رشته حضور پیدا کردند و عملکرد این بازیکنان باعث تعجب بسیاری از طرفداران این بازی شد چرا که هر دو تیم در طول مسابقاتی که در آن حضور داشتند موفق به شکست تیم‌هایی شدند و شاید کسی فکرش را هم نمیکرد و حتی در دومین میجور فصل دیدیم که چگونه یاران PPD در طلسم شکست از این دو تیم چینی گیر کرده بودند.

در ادامه شاهد رسیدن تیم‌های RNG و Royal و Newbee و Sincere از مرحله انتخابی به این بخش از مسابقات بودیم تا با شروع بازی‌ها به انتخاب 3 تیم برتر از این منطقه نزدیک شویم. تیم‌های VG و Newbee از گروه اول و تیم‌های LGD و KEEN از گروه دوم به عنوان تیم‌های برتر در آپر براکت پلی آف با یکدیگر رقابت کردند تا دو تیم اولی که به میجور دیزنی لند راه پیدا میکنند مشخص شوند. در بازی اول که باور نکردنی بود keen موفق به شکست تیم VG شد و در بازی دوم LGD موفق به شکست تیم Newbee شد تا تیم‌های برنده دو تیم اول برتر این منطقه باشند و تیم‌های بازنده در لوور براکت برای دریافت آخرین جایگاه با یکدیگر رقابت کنند. در لوور براکت دو تیم VG و Royal برای دریافت آخرین سهمیه حضور در مسابقات با یکدیگر رقابت کردند که بازی با نتیجه کاملا پیشبینی شده 0-2 به نفع VG به اتمام رسید تا نتیجه تیم‌های منطقه چین هم مشخص شود.

اما در آخرین منطقه یعنی آسیای جنوب شرقی 4 تیم Fnatic و Mineski و BOOM ID و TNC به صورت مستقیم به مسابقات انتخابی دعوت شدند. تیم Fnatic نائب قهرمان میجور قبلی در آخریم میجور قبل از مسابقات جهانی باید بهتر از همیشه ظاهر میشد تا از عنوان کسب کرده خود حفاظت کند و باید گفت که حضور قدرتمند این تیم در میجور قبل میتواند نوید بزرگی از روز‌های خوب این تیم در آینده باشد و باید دید که این تیم میتواند در آینده این رونده قدرتمند را ادامه دهد یا خیر. تیم Minski بعد از ایجاد تغییراتی در ترکیب خود تا به الان روند خوبی داشته است و طرفداران این تیم امیدوارند که این تیم درآینده بهتر از همیشه ظاهر شود. تیم BOOM ID در شروع فصل طوفانی ظاهر شد اما رفته رفته با عملکردهای ضعیف تری از این تیم مواجه شدیم و آینده این تیم در سایه‌ای از ابهام قرار دارد. و اما تیم TNC که به خاطر KUKU شدیدا درگیر حاشیه بزرگی شده بود بعد از مسابقات WESG که با قهرمانی این تیم همراه بود با حمایت بیشتری از سمت طرفداران خود به کار خود ادامه میدهد و باید دید که این تیم در مسابقات جهانی سال 2019 جایی خواهد داشت یا خیر. از مرحله انتخابی نیز تیم‌های TIGERS  و EVOS و Neon و WG چهار تیم دیگر این منطقه را تشکیل دادند تا با انجام بازی‌ها دو تیم برتر این منطقه به میجور دیزنی لند دعوت شوند. شروع بازی‌ها با برتری Fnatic و neon از گروه اول و تیم‌های TNC و Minski در گروه دوم همراه بود تا تیم‌های برنده در آپر براکت پلی آف اولین تیم حاضر برای میجور را مشخص کنند. در فینال آپر براکت دو تیم fnatic و TNC با یکدیگر رقابت کردند و این تیم Fnatic بود که برد حریف خود اولین تیمی شد که از این منطقه به میجور راه پیدا میکند. در ادامه بازی‌ها در لوور براکت تیم Minski و TNC در لوور براکت برای دریافت جایگاه دوم با یکدیگر رقابت کردند و در بازی کاملا خاص و دیدنی تیم Minski موفق به شکست تیم TNC شد و دومین تیمی شد که از منطقه به مسابقات میجور دیزنی لند راه پیدا کرده بود.

در پایان در صورتی که موفق به تماشای مسابقات نشده‌اید شمارا به دیدن صحنه‌های خاص و دیدنی که این مرحله از مسابقات دعوت میکنیم:

مطلب قبلی بدترین تجربه بازیکنان حرفه‌ای در بازی‌های پابلیک
مطلب بعدی قهرمانان مسابقات جهانی بازی دوتا در چه سالی موفق به کسب این عنوان شدند ؟
Print
537 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x