Dota 2

معرفی تیم‌های حاضر در TI8: تیم VGJ.Thunder، تحقق رویا توسط بچه‌ها

معرفی تیم‌های حاضر در TI8: تیم VGJ.Thunder، تحقق رویا توسط بچه‌ها
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار Dota2

معرفی تیم‌های حاضر در TI8: تیم VGJ.Thunder، تحقق رویا توسط بچه‌ها

این آخرین اطلاعات از تیم‌های حاضر در TI8 تا قبل از آغاز این رویداد بزرگ است. The International 2018 از تاریخ 15 آگوست آغاز خواهد شد. در ادامه به معرفی تیم VGJ.Thunder، یکی از نمایندگان منطقه چین می‌پردازیم.

لبه‌ی تیغ
آن‌ها در مسیر پیش‌رویشان برای دعوت شدن به The International 2018 خیلی پررنگ و با اعتماد به نفس ظاهر نشدند. در حقیقت، چینی‌ها در خطر سقوط از بین هشت تیم برتر بودند و نزدیک بود تا این دعوتنامه را از دست بدهند.

در زمان برگزاری China Super Major در ماه ژوئن، تیم آمریکایی Optic Gaming به یکباره رشد کرد. آن‌ها نزدیک بودند تا با بدست آوردن امتیاز کافی در این رویداد، جایگاه VGJ.Thunder را از آن خود کنند. اما شرایط آنطور که می‌خواستند پیش نرفت و موفق نشدند به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه پیدا کنند.

از بخت خوش چینی‌ها، این اتفاق نیافتاد و Optic در رسیدن به هدفش ناکام ماند. آن‌ها با اختلاف امتیاز بسیار بسیار کمی به VGJ.Thunder اجازه دادند تا جایگاهش در TI8 را حفظ کند. جدا از این خوش‌شانسی‌ها، آن‌ها در فصل گذشته موفق شدند 2 بار به مقام دوم دست پیدا کنند و همین باعث می‌شود که بتوانیم بگوییم لیاقت حضور در این جایگاه را داشته‌اند.

توقع از با تجربه‌ها
همانطور که در چین مرسوم است، VGJ.Thunder از تعدادی بازیکن قدیمی و ترکیب آن‌ها با جوانان جویای نام تشکیل شده است. بازیکنانی مانند لیو "Sylar" جیجون و لئونگ "ddc" فت-منگ دو بازیکن با تجربه‌ای هستند که در اکثر مسابقات The International حضور داشتند. هر دو آن‌ها در پست‌هایشان و برای VGJ.Thunder بهترین هستند، و همه از آن‌ها توقع دارند تا بازیکنان جوان تیم را برای رسیدن به اهدافشان راهنمایی کنند.

هدایت این دو بازیکن نقش حیاتی در این مسابقات برای آن‌ها به همراه دارد، مخصوصا اینکه سه بازیکن دیگر تجربه آن‌ها در مسابقات LAN و به خصوص The International را ندارند. این بازیکنان جوان اوایل سال در بوخارست درخشیدند و نشان دادند که دیگر نوپا نیستند. اما از هرجهت که به این موضوع نگاه کنیم، با توجه به حجم بالای استرس و تعداد قابل توجه تماشاچیان، تمام چشم‌ها به Sylar و ddc دوخته شده است.

 

 

تلاش این دو همیشه قابل تقدیر بوده و نه تنها هم تیمی‌هایشان، بلکه تمامی طرفداران این بازی بخاطر کارهایی که در این فصل برای تیم انجام دادند احترام قائل هستند. فاصله آن‌ها با عنوان قهرمانی The International روز به روز کمتر می‌شود و هر دو آن‌ها می‌دانند که بار سنگینی نسبت به دیگران بر دوش‌ دارند. مربی آن‌ها، بای "rOtK" فن، که یکبار تا نزدیکی قهرمانی TI هم رفته است، از این بابت خوشحال است و به بازیکنانش ایمان دارد.

بازیکن کلیدی
وقتی صحبت از بازیکنان قدیمی می‌شود همه نام زو "Burning" ژیلیی یا ژانگ "LaNm" ژیچنگ را به خاطر میاورند، Sylar نیز بازیکنی است همه او را از زمان بازی در LGD Gaming می‌شناسند که چیزی حدود چهار سال برای آن سازمان بازی کرده است. او یک Carry قابل اعتماد چینی است و یکی از بهترین بازیکنان در استراتژی 4 برای 1 (این سبک از بازی به شکلی است که چهار بازیکن به نبرد حریف می‌روند تا برای یک بازیکن اصلی زمان بخرند تا کاملا پیشرفت کند) به حساب میاید.

بزرگترین چالش
بعد از یک شروع عالی در فصل جدید، VGJ.Thunder در اواخر فصل کمی لغزش پیدا کرد. بنابراین آن‌ها عتماد به نفس کافی و موقعیت مناسب خیلی از تیم‌های دیگر در این رویداد را ندارند. جدا از این حرف‌ها، VGJ.T می‌تواند با تکیه بر نکات مثبت و پیروزی‌هایش در فصل گذشته، اعتماد به نفس را به تیم برگرداند و به نتایج خوبی در این رویداد دست پیدا کند.
 

منبع: dotesports

مطلب قبلی بیانیه شرکت ولو در مورد Immortal Treasure 3 و یکی از پاداش‌های بتل پس 2018
مطلب بعدی معرفی تیم‌های حاضر در TI8: تیم TNC، ققنوسی برخاسته از خاکستر
Print
344 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x