Dota 2

مسابقات TI8 با حضور شش نماینده چینی برگزار خواهد شد

مسابقات TI8 با حضور شش نماینده چینی برگزار خواهد شد
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار Dota2

مسابقات TI8 با حضور شش نماینده چینی برگزار خواهد شد

لیست تیم‌های چینی برای حضور در مسابقات TI8 تکمیل شد. تیم Invictus Gaming آخرین نماینده چین برای حضور در مهمترین رویداد eSports جهان است.

اگر اخبار Dota 2 مربوط به سایت مجله ورزش‌های الکترونیک را دنبال کرده باشید، این‌روزها تمام تمرکز تیم‌های این رشته بر روی بخش انتخابی مسابقات TI8 است. مهمترین رویداد الکترونیک اسپرتز جهان با بیش از چهارده میلیون دلار (تا به این لحظه) جایزه برای شانزده تیم برتر جهان.

تیم iG تنها تیمی بود که به مرحله انتخابی مسابقات The Interanational 2018 دعوت شده بود. این تیم بعد از صعود تیم Serenity به عنوان اولین تیم این بخش، توانست با برد 2:0 در مقابل تیم جوان LGD.FY دومین سهمیه مربوط به مرحله اصلی مسابقات TI8 را کسب کند.

تیم iG یکی از بازماندگان بازی Dota 2 است. این تیم با قهرمانی در دومین دوره از مسابقات The International توانست اولین تیم چینی باشد که عنوان یک رویداد میلیون دلاری را در بخش eSports از آن خود کند.

تیم iG سال گذشته نیز به همراه IG.V در مسابقات TI7 حضور داشت که به لطف حضور ژو 'BurNIng' ژیلی در تیم Invictus Gaming، این تیم توانست در جایگاه ششم این رویداد قرار گیرد. در سمت دیگر IG.V با قرار گرفتن در بین چهار تیم پایانی مرحله اصلی مسابقات، نتوانست آنطور که باید و شاید نتیجه گیرد. بعد از تنایج سال گذشته این تیم در مسابقات TI و جدایی BurNing از این تیم یانگ 'END' پو جایگزین او شد. این تیم با توجه به نتایج ضعیفی که در نیمه اول فصل 2017-2018 Dota Pro Circuit کسب کرد، با جدایی یانگ 'END' پو و او 'Op' پنگ راه را برای ورود سان ' Srf ' رانفا  و سان 'Agressif' ژنگ به این تیم باز کرد.

با ورود بازیکنان جدید این تیم توانست عملکرد بهتری را نسبت به گذشته ارائه دهد و با وضعیت بهتری در مسابقات DAC و China Dota2 SuperMajor دیده است. این تیم عنوان قهرمانی مسابقات WCA 2017 را نیز کسب کرد.

بازیکنان تیم Invictus Gaming برای حضور در مسابقات TI8
  • لین 'Xxs' جینگ
  • سان 'Agressif' ژنگ
  • سان ' Srf ' رانفا 
  • فو 'Q' بین
  • یی 'BoBoKa' ژیبیاو
مطلب قبلی Team Serenity اولین تیمی است که سهمیه حضور در مسابقات TI8 را کسب می‌کند
مطلب بعدی یازدهمین تیم مسابقات TI8 مشخص شد
Print
564 رتبه بندی این مطلب:
5/0

1 نظر در مطلب "مسابقات TI8 با حضور شش نماینده چینی برگزار خواهد شد" ثبت شده است

0
0

مهرداد ولی زاده

سرنیتی اومده که همرو له کنه...

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x