Dota 2

مرحله انتخابی مسابقات Dream League Season 11 به اتمام رسید

مرحله انتخابی مسابقات Dream League Season 11 به اتمام رسید
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

مرحله انتخابی مسابقات Dream League Season 11 به اتمام رسید

مرحله بعدی مسابقات به زودی ...

در مرحله انتخابی میجور DreamLeague11 در منظقه اروپا شاهد نمایش زیبا و رزرو جای دو تیم Secret و NiP بودیم تا در ادامه این مسابقات دو تیم Liquid و OG برای رسیدن به مسابقات آخرین تلاش خود را بکنند.

تیم Secret در مرحله انتخابی این مسابقات مانند همیشه شکست نا پذیر ظاهر شد و حتی کاپیتان کروکی و یارانش حریف این تیم استثنائی نشدند و تیم Liquid توسط یاران پاپی به لوزر براکت رفتند.

از سمتی دیگر تیم OG قهرمان مسابقات جهانی سال 2018 در برابر تیم NiP هیچ حرفی برای گفتن نداشت و بازی خود را با نتیجه 0-2 به این تیم واگذار کرد تا دو تیم NiP و Secret دو تیم اولی باشند که به مرحله بعدی این مسابقات صعود میکنند.

Liquid برای رسیدن به فینال لوزر براکت با تیم kaban و تیم OG با تیم Vega بازی کرد. بازی تیم OG در کمال تعجب 0-2 به نفع تیم OG به پایان رسید اما تیم برای حضور در این میجور میتواند با کسب قهرمانی در مینور پیش رو شانس دوباره‌ای را برای رسیدن به میجور امتحان کند.

در بازی دیگر تیم Liquid با برد تیم Kaban به مصاف تیم Vega رفت تا آخرین تیمی که از اروپا به این مسابقات دعوت میشود مشخص شود که طی این بازی یاران کروکی بازی اول خود را به راحتی در برابر تیم Vega برنده شدند تا امید تیم Liquid برای رسیدن به میجور تشدید پیدا کند.

در این بازی شاهد تلاش زیاد Khezu و خرید آیتم Divine توسط Madara بودیم اما باز هم این موارد کمکی به تیم Vega برای شکست تیم Liquid نکرد.

اما بازی دوم برای تیم Liquid کمی چالش برانگیز بود چرا که حریف این تیم این بار با درفتی در بازی حاضر شده بود که میتوانست خطر جدی‌ را برای یاران کوروکی به همراه داشته باشد. اما در ادامه بازی زیبای Miracle و دزدیدن Aegis بازی به کلی تغییر کرد.

بعد از 39 دقیقه نیز Liquid به مگا کریپ دست پیدا کرد و حریف به دلیل نداشتن موقعیت کافی برای کنترل کریپ‌ها و فایت‌ها بازی را به این تیم واگذار کرد تا Liquid سومین و آخرین تیمی باشد که به این مسابقات از اروپا دعوت میشود.

از سمتی دیگر در مسابقات انتخابی آمریکای شمالی دو تیم J.Storm و EG به عنوان دو تیم اول این منطقه به مسابقات رسیدند.

تیم FG هر چند که نمایش زیبای Resou را به خود دید اما با نتیجه 1-2 به تیم EG باخت تا این تیم در لوزر براکت شانس خود را برای رسیدن به مرحله اصلی مسابقات در کنار تیم COL امتحان کند.

در بازی بین دو تیم FG و COL نیز شاهد نتیجه کاملا عادی 0-2 به نفع تیم FG بودیم و هر دو بازی در کمتر از 30 دقیقه به نفع تیم FG به پایان رسید تا FG آخرین تیم صعود کننده به مسابقات Dream League 11 باشد.

مطلب قبلی مرحله انتخابی مینور Starladder از پنجشنبه
مطلب بعدی نگاهی به میجور پیش رو بازی Dota2
Print
525 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x