Dota 2

محبوب‌ترین کلیپ‌های طنز دوتا

محبوب‌ترین کلیپ‌های طنز دوتا
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

محبوب‌ترین کلیپ‌های طنز دوتا

بهترین‌هایی که باید دید

محبوب‌ترین کلیپ‌های طنز دوتا
همه‌ی ما با ویدیوهای طنزی که در مورد بازی‌های مختلف در شبکه‌هایی مانند Youtube پخش میشوند آشنا هستیم. اما اگر در این میان ویدیوهای ساده‌ای وجود دارند که پس از حتی چندین سال برای تماشاگران تازه‌گی دارند که در این مطلب شمارا به 8 ویدیو جالب در رشته دوتا آشنا خواهیم کرد.
ویدیو اول مربوط به سری کلیپ‌های I’m the juggernaut است که یکی از پربازدیدترین ویدیو‌های منتشر شده در Youtube به شمار میرود و هر بازیکن دوتا از این ویدیو لذت خواهد برد.

ویدیو دوم در مورد شخصی است که با صدای آنتی میج در حال ایجاد مزاحمت تلفنی است و به جرات میتوان گفت این ویدیو یکی از خنده‌دار تریو ویدیوهای پخش شده در بازی دوتا است.

ویدیو سوم در مورد کاپیتان تیم OG است و Notail در این ویدیو حسابی باعث خنده‌ی شما خواهد شد.

ویدیو چهارم در مورد تیم Alliance است و سازنده ویدیو با ایجاد ارتباط میان این بازیکنان این تیم و شخصیت‌های مختلف ویدیو طنز و خلافانه‌ای را منتشر کشده است.

ویدیو پنجم در مورد یک بیلد جالب با هیروی wk است که حسابی باعث تعجب و خنده شما میشود. در این ویدیو برای این هیرو از آیتم Refresh استفاده شده است و همین موضوع این هیرو را به هیرویی غیر قابل شکست تبدیل کرده است.

ویدیو ششم توسط فردی ساخته شده است که مهارت آهنگ خواندن دارد و با هماهنگ کردن آهنگ خود با WD ویدیو جالبی را تهیه کرده است.

ویدیو هفتم در مورد شخصی است که بر روی هیروی AM آیتم بلینک بسته است ! در مورد این ویدیو هیچ توضیحی نمیتوان داد و تنها شمارا را به دیدن این ویدیو دعوت میکنیم.

ویدیو هشتم و نهم در مورد اشتباهات و کارهای عجیبی است که بازیکنان در بازی دوتا انجام داده‌اند.

مطلب قبلی قهرمانان مسابقات جهانی بازی دوتا در چه سالی موفق به کسب این عنوان شدند ؟
مطلب بعدی چهارتیم نهایی دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته Dota 2 مشخص شدند
Print
603 رتبه بندی این مطلب:
1/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x