Dota 2

مجموع جوایز مسابقات The International 2019 از مرز 28 میلیون دلار عبور کرد

مجموع جوایز مسابقات The International 2019 از مرز 28 میلیون دلار عبور کرد
امین حسین پور
/ دسته ها: اخبار Dota2

مجموع جوایز مسابقات The International 2019 از مرز 28 میلیون دلار عبور کرد

توضیحات درباره Collector's Cache

کمتر از 24 ساعت پس از انتشار دومین نسخه آیتم Collector's Cache II، مجموع جوایز مسابقات The International 2019 از مرز 28 میلیون دلار عبور کرد و اینک برآورد می‌شود که به رقم بالاتر از 30 میلیون دلار هم برسد.

The International 2019 رکورد 25،532،177 دلاری برآوردشده توسط رقابت‌های سال گذشته TI8 را شکست و بیشترین میزان جایزه تاریخ مسابقات Dota 2 را تا به این لحظه رقم زده است. این افزایش رقم جایزه عمدتاً به خاطر فروش تابستانی استیم بوده است.

Immortal Treasure II و حالت بازی جدید Wrath of the Mo'rokai هر دو در دسترس بازیکنان قرار گرفته‌اند. اما بازیکنان حتی گزینه‌های بیشتری با Collector's Cache II در اختیار دارند تا به افزایش مجموع جوایز رقابت‌ها کمک کنند.

در حال حاضر 16 آیتم منحصر به فرد با قیمت 2.49 دلار در دسترس بازیکنان قرار دارد که افراد زیادی فکر می‌کنند برخی از آیتم‌های Immortal Treasure عرضه‌شده تاکنون را نیز تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. زمانی که بازیکنان 13 آیتم این مجموعه را باز کنند، 32 بتل لول (Battle Level) به دست خواهند آورد و با باز کردن هر آیتم، بازیکنان شانس بیشتری دارند که آیتم‌های نایاب به عنوان بونوس دریافت کنند.

این مجموعه از آیتم‌ها تنها برای مدت 30 روز آینده در دسترس خواهد بود. هر آیتم Collector's Cache II که بازیکنان نمی‌خواهند را می‌توان با دریافت 2 لول بتل پس اضافی تعویض کرد. هر نوع آیتم موجود در این مجموعه در طول این دوره 30 روزه در دسترس خواهد بود، به غیر از Ultra Rare Juggernaut که سال آینده بعد از مسابقات TI10 قابل فروش خواهد بود.

همچنان حدود یک ماه تا برگزاری مسابقات The International 2019 در 15 آگوست زمان باقیست و چند قسمت از محتویات بتل پس هنوز عرضه نشده است. شاید یک افزایش 2 میلیون دلاری دیگر به سرعت اتفاق نیافتد، ولی 28،124،799 دلار فعلی هم رقم بسیار چشمگیری است.

مطلب قبلی بازی Dota Underlords بتل پس دریافت می‌کند
مطلب بعدی اعزام تیم قهرمان رشته DOTA 2 رویداد جام قهرمانان به مسابقات جهانی IESF 2019
Print
271 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x