Dota 2

مبلغ جایزه TI8 به لطف آخرین جعبه‌ای که به بازی اضافه شد رکورد TI7 را خواهد شکست

مبلغ جایزه TI8 به لطف آخرین جعبه‌ای که به بازی اضافه شد رکورد TI7 را خواهد شکست
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار Dota2

مبلغ جایزه TI8 به لطف آخرین جعبه‌ای که به بازی اضافه شد رکورد TI7 را خواهد شکست

Collector's Cache Volume II که مخصوص The International 2018 است، می‌تواند نجات دهنده مبلغ جایزه این رویداد بزرگ باشد، که در 40 روز گذشته شاهد بودیم رشد کمتری نسبت به TI7 داشته است.

پس از گذشت 32 روز و 6 ساعت، به نظر می‌رسید که مبلغ جایزه TI8 تسلیم سال قبل شده است و دیگر توان این را ندارد تا مرز 24 میلیون دلار را رد کند.

مقام دومین مبلغ جایزه در ورزش‌های الکترونیک

طرفداران بازی همچنان بحث می‌کنند که Valve چگونه می‌خواهد مبلغ جایزه را از این بالاتر ببرد و به نظر می‌رسد که گنج را پیدا کرده‌اند. آن‌ها The International 2018 Collector's Cache را با یازده ست (Set) و سه ست Rare جدید منتشر کردند. بازکردن این جعبه‌ها در مجموع به شما 21 لول Battle Pass می‌دهد.

 

 

طبق معمول گذشته، شما این آیتم‌ها را فقط می‌توانید تا پایان TI خریداری کنید. آیتم‌های Ultra Rare فروخته می‌شوند و دیگر آیتم‌ها نیز می‌توانند به 2000 عدد Battle Point تبدیل شوند که برای خیلی از طرفداران ارزش زیادی دارد.

 

 

این یک پیشرفت بزرگ برای مبلغ جایزه بود که نه تنها باعث می‌شود از رکورد TI7 بگذرد، بلکه TI8 را در مقام دومین مبلغ جایزه در ورزش‌های الکترونیک قرار می‌دهد. در دومین گرافی که در تصویر بالا می‌بینید، TI8 فقط رکورد قبلی‌اش را رد نمی‌کند، از آن فراتر هم خواهد رفت.

یکی از راه‌های افزایش جایزه در هر سال این است که جمع‌آوری را زودتر آغاز کنند. در همین راستا، شاهد بودیم که Battle Pass این دوره 8 روز از TI7 زودتر منتشر شد. هنوز 30 روز فرصت برای TI8 باقی‌مانده است تا 3 میلیون دلار دیگر بدست بیاورد و تاریخ ورزش‌های الکترونیک را بازنویسی کند.

منبع: JoinDota

مطلب قبلی مصاحبه اختصاصی مجله ورزش‌های الکترونیک با مهربد مردانی معروف به Paranoid
مطلب بعدی ثبت نام پنجمین فصل مسابقات D2News Monthly League شروع شد
Print
1067 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x