Dota 2

قهرمانی مجدد تیم TNC در مسابقات WESG 2018

قهرمانی مجدد تیم TNC در مسابقات WESG 2018
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

قهرمانی مجدد تیم TNC در مسابقات WESG 2018

نمایش خوب تیم محبوب در آسیای شرقی

مسابقات WESG سال 2018 برای باری دیگر با قهرمانی تیم TNC همراه بود تا پرونده این مسابقات در رشته Dota2 بسته شود.

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات 4 تیم برای رسیدن به فینال این مسابقات با یکدیگر رقابت کردند در با اتمام بازی‌ها شاهد مشخص شدن دو تیم فینالیست این سری از مسابقات ملی باشیم.

در بازی اول شاهد روبرو شدن دو تیم اوکراین و تیم چینی کین گیمینگ بودیم که گرچه تیم اوکراین بازیکنان نام آشنایی را در تیم خود داشت اما این تیم کین گیمینگ بود که موفق به شکست این تیم با نتیجه 0-2 شد تا اولین فینالیست این مسابقات باشد. تیم کین در فصل جدید مسابقات دوتا بسیار درخشان ظاهر شده و گرچه این تیم در مسابقات سال پیش موفق به ارائه بازی‌های خوبی نشد اما در مسابقات امسال توانست یکی از شگفتی سازان این سری از مسابقات باشد.

در بازی دیگر تیم White Off در برابر تیم TNC بازی خود را شروع کرد تا فینالیست دوم مسابقات مشخص شود. TNC که قهرمان مسابقات سال قبل شده بود در نیمه نهایی باید در بازی سختی در برابر تیمی بازی میکرد که 4 بازیکن از تیم VP در آن حضور داشتند. برخلاف تصور همگان این بازی برای TNC اصلا سخت پیش نرفت و این تیم موفق به حذف نماینده روسیه با نتیجه 0-2 شد تا شاهد حضور تیم TNC در فینال مسابقات باشیم و تیم‌های بازنده مرحله نیمه نهایی برای کسب مقام سوم این مسابقات با یکدیگر رقابت کنند. در بازی رده بندی نمانیده روسیه همان طور که انتظار میرفت موفق به شکست تیم اوکراین شد تا در بازی بعد شاهد بازی حساس فینال این مسابقات باشیم.

در بازی فینال گرچه کسی فکرش را هم نمیکرد اما تیم TNC موفق به برد حریف خود بودن حتی یک راند باخت شد و این موضوع کمی نسبت به عملکرد خوب نماینده چین عجیب بود اما در هر حال این تیم TNC بود که موفق به برد دومین عنوان قهرمانی مسابقات WESG شد. این تیم اعلام کرده که جوایز سال قبل خود را دریافت نکرده است و حالا بدهی برگزار کنندگان مسابقات WESG به این تیم بیشتر شده است در نتیجه باید منتظر اعلام خبرهای جدید نسبت به تصویه جوایز مسابقات باشیم.

مطلب قبلی بازگشت Ana به مسابقات دوتا در رول جدید و در تیم استرالیا
مطلب بعدی بازگشت VG به دوران قدرت و ضعف روزانه OG
Print
82 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x