Dota 2

قطع ارتباط با شبکه‌های اجتماعی و داشتن یازده ساعت تمرین در روز

قطع ارتباط با شبکه‌های اجتماعی و داشتن یازده ساعت تمرین در روز
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار Dota2

قطع ارتباط با شبکه‌های اجتماعی و داشتن یازده ساعت تمرین در روز

یکی از کارمندان عضو MDL در توییتر خود متنی را منتشر کرد که نظر فعالان و تیم‌های راه یافته به مسابقات The International را جلب کرد. تمرینات سخت به همراه قوانین جدی برای حضور در TI8

طبق متنی که دیمیتری والنت، مدیر رویدادها و توسعه تجاری MDL  منتشر کرده است، چهار قانون تعیین شده برای یکی از تیم‌های چینی حاضر در رویداد TI8 عمومی شد. این متن باعث جلب توجه افرادی مانند کورو صالحی 'Kuroky' تخاصمی شده است که فعالیت بسیار کمی در شبکه‌های اجتماعی دارد.

نزدیک به شش هفته تا شروع مسابقات The International 2018 به میزبانی ونکوور، کانادا باقی است. تیم‌ها برای حضور در مهمترین رویداد سال آماده می‌شوند و به زودی اردوهای خود را شروع خواهند کرد. تیم‌های مهمی مانند PSG.LGD، Virtus Pro و Team Liquid به زودی راهی ونکوور می‌شوند و تمرینات خود را برای آمادگی بیشتر و عادت کردن بدن آن‌ها به ساعت زمانی منطقه در نزدیکی محل برگزاری مسابقات شروع می‌کنند.

قوانینی که در متن توییت ذکر شده منتشر شده است، بازیکنان تیم‌ها را موظف می‌کند که روزی یازده ساعت تمرین داشته باشند. از ساعت 13:00 تا نیمه شب. بازیکنان حق استفاده از تلفن همراه را ندارند و در شش هفته باقی‌مانده تا شروع مسابقات بایستی فقط و فقط به کار تیمی فکر کنند.

 

  • بازیکنان حق بررسی شبکه‌های اجتماعی را در زمان تمرین ندارند.
  • شش روز در هفته تمرین خواهند داشت
  • روز تعطیل خود را با یکدیگر سپری می‌کنند
  • اگر بازیکن، مربی و یا مدیر برنامه‌های تیم برای حضور در محل تمرین، تاخیر کنند، جریمه خواهند شد. (جریمه بیشتر به مدیربرنامه‌های تیم تعلق می‌گیرد)

 

مطلب قبلی مصاحبه اختصاصی مجله ورزش‌های الکترونیک با اشکان درویشی معروف به NeMeSiS
مطلب بعدی آپدیت جدید The International Compendium
Print
585 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x