Dota 2

سوپرایز‌های سال 2018

سوپرایز‌های سال 2018
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

سوپرایز‌های سال 2018

شگفتی سازان سال 2018

با این که OG با قهرمانی در مسابقات TI8 بزرگ ترین و بهترین اتفاق سال Dota2 شد اما دو تیم دیگر نیز وجود دارند که شگفتی ساز سال 2018 بودند

OG

 هیچکس حتی فکرش را هم نمیکرد که تیم OG بعد از نتایج بدی که در طول فصل گرفته بود موفق به قهرمانی در مسابقات TI8 شود آن هم در زمانی که این تیم دو بازیکن خود یعنی S4 و fly را از دست داده بود و تازه به دنبال بازیکنان جدیدی برای تیم خود بود.

این تیم با همراهی استعدادی جدید و با روحیه‌ای تازه در گروه یک مسابقات کولاک کرد و در آپر براکت مسابقات تیم‌های مدعی قهرمانی مسابقات را به راحتی از دور مسابقات حذف کرد. تیم‌های مانند LGD و EG که هیچکس فکرش را هم نمیکرد که توسط تیم OG از مسابقات حذف شوند.

Team Serenity’s

این تیم چینی با اینکه در براکت بازنده‌های مسابقات حذف شد ولی یکی از شگقتی ساز‌های این دوره از مسابقات بود چرا که این تیم اولین مسابقات لن خود را تجربه میکرد و در طول مسابقات موفق به حذف تیم fnatic شد. در ابتدا هر کسی این تیم را با تیم‌هایی مانند wings یا cdec مقایسه میکرد اما این تیم موفق به کسب قهرمانی مسابقات نشد ولی با این وجود رتبه 9-12 این مسابقات مقام خوبی برای تجربه اول این تیم جوان و با استعداد بود. اما متاسفانه باید گفت که تا به الان این تیم دیگر در هیچ مسابقاتی موفق به شرکت کردن نشده که خبر خوبی برای این تیم نیست.

Pain gaming

 این تیم در سال 2017 و 2018 موفق به درخشش در مسابقات شد. تیمی که با حضور ستاره‌های کمرنگ دنیای dota2 تکمیل شده است.این تیم موفق به حضور در 10 تیم برتر جهان شد که شاید این موفقیت را مدیون بازیکنی مثل w33ha هستند. بازیکنی که شاید به اندازه کافی حق خود را در این بازی نگرفته است. از موفقیت‌ها و شگفتی‌های این تیم میتوان به شکست دادن liquid و minski در مسابقات esl 2018 اشاره کرد که در این بازی‌ها شاهد جذاب‌ترین بازی‌های سال 2018 بودیم.

مطلب قبلی کدام تیم‌ها در سال 2019 بهترین‌ها و قهرمانان مسابقات میشوند؟
مطلب بعدی iLTW نابغه جدید تیم OG
Print
623 رتبه بندی این مطلب:
1/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x