Dota 2

رویداد Chongqing دومین Major فصل 2019-2018

رویداد Chongqing دومین Major فصل 2019-2018
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار Dota2

رویداد Chongqing دومین Major فصل 2019-2018

چینی‌ها میزبان رویداد بعدی

رویداد Chongqing Major اواخر ماه ژانویه سال 2019 دومین رویداد بزرگ سال را به چین می‌برد.

StarLadder و ImbaTV قرار است دومین Major فصل 2019-2018 یعنی Chongqing Major را در کشور چین میزبانی کنند. Chongqing Major در بین روزهای 19 تا 27 ژانویه سال 2019 (29 دی تا 7 اسفند) با شانزده تیم برگزار می‌شود. برترین تیم‌های دنیا گرد هم میایند تا بر سر 1,000,000 دلار جایزه و سهم بیشتری از 15,000 امتیاز با یکدیگر به مبارزه بپردازند.

متن معرفی Chongqing توسط StarLadder:
"در چین به شهر کوهستانی معروف است. Chongqing یک کلانشهر بسیار شلوغ است که به خاطر غذاهای تند، مناظر طبیعی و میراث فرهنگی‌اش از آن یاد می‌شود. Chongqing یکی از بزرگترین شهرهای چین است که حالا برای رویداد مهم Major انتخاب شده است. بی‌صبرانه منتظر هستیم که زمانش برسد تا اطلاعات و جزئیات بیشتری را در اختیار شما بگذاریم."

مانند تمامی رویدادهای دیگر در فصل جاری، تیم‌ها از سرتاسر دنیا باید جایگاه خودشان را برای حضور در این رویداد بدست بیاورند. مرحله مقدماتی Chongqing Major بین روزهای 25 تا 30 نوامبر در شش منطقه آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، روسیه، جنوب شرقی آسیا و چین انجام می‌شود. تمام مناطق سهمیه دارند ولی Valve تعیین می‌کند به هر منطقه چند جایگاه تعلق بگیرد.

جزئیات دقیق‌تر در مورد تاریخ، سبک برگذاری و تیم‌های دعوت شده به مرحله مقدماتی اصلی، طی هفته آینده خدمت شما اعلام خواهد شد.

منبع: gosugamers
مطلب قبلی مصاحبه با آیدین "iNSaNiA" سارکوهی بازیکن ایرانی تیم محبوب Alliance
مطلب بعدی اخبار مسابقات The kuala lumpur major گروه A تا به این لحظه
Print
405 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x