Dota 2

خبر غیر رسمی : شرکت EA یک میلیون دلار به نینجا برای استریم APEX داده است.

خبر غیر رسمی : شرکت EA یک میلیون دلار به نینجا برای استریم APEX داده است.
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

خبر غیر رسمی : شرکت EA یک میلیون دلار به نینجا برای استریم APEX داده است.

شایعه یا واقعیت

در این روزها شاهد فعالیت استریمرهای زیادی هستیم که هر کدام طرفداران خود را دارند و با درامد زیادی در حال انجام کار خود هستند اما یکی از استریمرهایی که بالاترین درامد از استریم را به دست آورده است نینجاست که در مورد او در این روز‌ها شایعاتی منتشر شده است.

طبق خبر منتشر شده که گرچه رسمی نیست اما از منابع رسمی بزرگی منتشر شده است شرکت سازنده بازی APEX به نینجا که بهترین بازیکن Fortnite است یک میلیون دلار پرداخت کرده است که این بازیکن بازی را یک روز بعد از منتشر شدن یعنی در 5 فوریه استریم کند. این بازیکن نزدیک به 13 میلیون دنبال کننده در برنامه توییچ دارد و این یعنی که استریم این بازی توسط این بازیکن کمک بزرگی به معروف شدن هر چه سریع تر این بازی در میان گیمرها میکند. به گفته این بازیکن او در ماه بیش از 500 هزار دلار درامد دارد و گاهی این مبلغ بیشتر هم میشود.

از طرفی دیگر دو نفر از کارکنان سابق این بازیکن اعلام کردند که این بازیکن برای هر رویداد خرج و درامد بالاتری نسبت به قیمت اعلام شده دارد اما به دلایل شخصی اطلاعات کامل تری در مورد این موضوع توسط این دو نفر اعلام نشده است.

از این بازیکن در کامنت‌های شبکه‌های مجازی سوالات زیادی در مورد این اتفاقات پرسیده شد اما تا به الان این بازیکن هیچ توضیحی در این مورد نداده است اما شرکت EA در جواب به این سوالات در متنی به بدون اعلام کردن قیمت‌ها به پرداخت هزینه‌هایی برای استریم کوتاه این بازی تنها یک روز بعد از انتشار اعتراف کرده است.

در نهایت هنوز اطلاعات دقیقی در مورد این مبلغ هنگفت جا به جا شده در دسترس نیست و باید دید که در آینده این موضوع مشخص خواهد شد یا خیر !

مطلب قبلی سوال از بازیکنان معروف: در کدام کشور دوست دارید شاهد مسابقات میجور باشید
مطلب بعدی خبر بازگشت آنا به تیم OG به صورت رسمی اعلام شد
Print
527 رتبه بندی این مطلب:
4/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x