Dota 2

خبر بازگشت آنا به تیم OG به صورت رسمی اعلام شد

خبر بازگشت آنا به تیم OG به صورت رسمی اعلام شد
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

خبر بازگشت آنا به تیم OG به صورت رسمی اعلام شد

بازگشت بهترین بازیکن مسابقات TI8

در مسابقات قبلی برگزار شده دیدیم که تیم OG هیچ نتیجه مطلوبی برای رسیدن به میجور دریافت نکرد و حتی مسابقات مینور را در برابر تیم‌های رده پایین تر واگذار کرد. با این اتفاقات رخ داده این تیم بازیکن کری جایگزین روسی خود یعنی iLTW از تیم کنار گذاشت و در ادامه حضور دوباره آنا در مسابقات به صورت رسمی اعلام شد.

این بازیکن که بعد از مسابقات قهرمانی جهان سال 2018 کنار کشیده بود برای باری دیگر به notail و Ceb پیوسته تا ببنیم آیا حضور دوباره این بازیکن در مسابقات دردی از وضع وخیم این تیم درمان میکند یا شاهد بازی‌های ضعیفی از قهرمان سال 2018 خواهیم بود.

در ادامه پست رسمی بازگشت این بازیکن را میخوانید :

Welcome back² @anadota99 #DreamOG pic.twitter.com/d1DEj227uz

— OG (@OGesports) 13. März 2019

این بازیکن در مسابقات جهانی سال 2018 موفق به کسب عنوان بهترین بازیکن مسابقات شد و حالا به نظر میرسد با بازگشت دوباره خود برای به دست آوردن عناوین جدید به شدت تشنه است.

همچنین بازیکن جایگزین این تیم یعنی iLTW در پستی اعلام کرد که از تیم OG برای شانسی که به او داده شد که در این تیم حضور داشته باشد حسابی متشکر است و در این تیم تجارب زیادی را به دست آورده است. همچنین این بازیکن ازکلیه بازیکنان تیم به خاطر حمایت‌هایی که از او کردند تشکر کرد و برای این تیم در ادامه آرزوی موفقیت کرد. متن اصلی این بازیکن را میتوانید در ادامه مشاهده نمایید:

I want to thank OG for the opportunity they gave me these past few months. It’s been a great experience and I learned so much. Thanks to Johan, Seb, Jesse and Topias for being such great teammates and Titouan and Oliver for their support. I wish you guys all the best!

مطلب قبلی خبر غیر رسمی : شرکت EA یک میلیون دلار به نینجا برای استریم APEX داده است.
مطلب بعدی گروه بندی مسابقات DreamLeague Season 11
Print
43 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x