Dota 2

حضور نینجا و myth در مسابقات Winter royale NA در دور نیمه نهایی

حضور نینجا و myth در مسابقات Winter royale NA در دور نیمه نهایی
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Fortnite

حضور نینجا و myth در مسابقات Winter royale NA در دور نیمه نهایی

حضور بهترین‌های دنیا

مسابقات Winter Royale در مرحله نیمه نهایی امروز برگذار میشود که طی آن 200 بازیکن برای رسیدن به فینال مسابقات با یک دیگر رقابت میکنند تا 100 نفر نهایی فینال مسابقات مشخص شوند و برنده 500هزار دلار جایزه مشخص شود. در دور نیمه نهایی این مسابقات شاهد حضور بهترین‌های این بازی هستیم. افرادی مانند ninja و myth و یا chap که تمامی هوارداران این بازی با این 3 بازیکن آشنا هستند.

بازیکنان این مسابقات در دو گروه 100 نفره بازی خواهند کرد و از هر گروه 50 نفر به عنوان فینالیست مسابقات انتخاب میشوند و برای رسیدن به فینال بازیکنان باید امتیاز مورد نیاز را جمع‌ آوری کنند. سیستم امتیازدهی بازیکنان همانند گذشته است و بازیکنان با گرفتن کیل حضور در 10 و یا 3 بازیکن آخر و برنده شدن در راند میتوانند امتیازاتی دریافت کنند که در حضور آنان در فینال موثر است.

همچنین بازیکنان هر دو گروه برای مشخص شدن فینالیست‌ها باید 5 بازی انجام دهند و در آخر با حساب امتیازات جمع شده فینالیست‌ها مشخص شوند.

علاقه مندان به این بازی میتوانند مسابقات در حال برگزاری را از طریق کانال این بازی در برنامه توییچ مشاهده کنند و از بازی زیبای یهترین‌های جهان در این رشته از ورزش‌های الکترونیک لذت ببرند.

Print
624 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x