Dota 2

حذف تیم OG در فینال مسابقات WinterMadness

حذف تیم OG در فینال مسابقات WinterMadness
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

حذف تیم OG در فینال مسابقات WinterMadness

فینالی ضعیف

با شروع مسابقات WinterMadness همه چشم‌ها به تیم OG و قهرمان مسابقات جهانی سال 2018 بود تا ببینند این تیم با کری جوان و با استعداد جدید خود چه نتیجه‌ای در مسابقات میگیرد.

این مسابقات میتوانست فرصت خوبی برای کری جوان و با استعداد این تیم باشد تا خود را به دنیای دوتابازان جهان ثابت کند اما دیدیم که تیم OG در فینال این مسابقات با بدترین نتیجه و بازی ممکن حذف شد و موفق به کسب رتبه اول این مسابقات نشد.

در کنار باخت این تیم هم باید گفت که حریف این تیم یعنی تیم Gambit ثابت کرد که میتواند یکی از بهترین‌های جهان باشد. این تیم که در کشور روسیه تشکیل شده با شکست تیم‌هایی مانند fg و nip موفق به رسیدن به فینال این مسابقات شده بود و در بازی‌های خود در برابر حریفان سرسخت خود شاهد بازی‌های بی نقص و دقیقی از تیم Gambit بودیم.

اما موردی که باید در مورد آن بیشتر بحث کرد بازی افتضاح کری جدید تیم OG یعنی iLTW است که همه را متعجب کرد. این بازیکن در بازی‌های قبلی خود که بیشتر با antimage بود بهتر ظاهر شده بود اما در یکی از بازی‌های فینال که با هیروی tb ظاهر شده بود شاهد بازی خیلی ضعیفی از این بازیکن یودیم و این بازیکن حتی موفق به گرفتن 1 کیل در بازی نشد و بازی‌های فینال به قدری بد بود که بازی اول این دو تیم در 18 دقیقه به پابان رسیدو تیم OG هیچ راه حلی برای شکست این تیم روسیه‌ای نداشت.

حالا تیم OG سه روز وقت دارد که برای مینور جدید حاضر شود و باید دید که این تیم در مسابقات آینده چگونه حاضر میشود.

منبع: joindota
مطلب قبلی 5 پلیری که در مسابقات Bucharest minor بیشتر مورد توجه خواهند بود
مطلب بعدی KEEN و Gambit اولین برد‌های خود را در اولین مسابقات خود کسب کردند
Print
426 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x