Dota 2

جایگزین موقت Midone در تیم Secret مشخص شد

جایگزین موقت Midone در تیم Secret مشخص شد
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار Dota2

جایگزین موقت Midone در تیم Secret مشخص شد

هم بازی شدن افسانه‌های تیم ناوی در تیم سکرت

تیم Secret با پیروزی در برابر Fnatic موفق شد اولین قهرمانی در تورمنت LAN خودش را بعد از The International 2018 بدست آورد. آن‌ها خودشان را برای رویداد بعدی آماده کردند ولی یک-نای "Midone" ژنگ تیمش را همراهی نمی‌کند. کاپیتان Puppy باید برای او جایگزین پیدا می‌کرد.

تیم Secret بدون شک یکی از تیم‌های محبوب در اولین Major فصل یعنی Kuala Lumpur Major به حساب میاید. این تیم اروپایی دو بازیکن خودش را در ابتدا فصل جدید تغییر داد و پس از راهیابی به اولین Major، موفق شد عنوان قهرمانی PVP Esports Championship را نیز به دست آورد.

هیچکس نمی‌تواند این موضوع را انکار کند که در رویداد پیش رو یعنی Autumn Brawl، تیم Secret یکی از مدعیان اصلی عنوان قهرمانی است و تیم‌های دیگر سعی می‌کنند تا برای رسیدن به موفقیت در این رویداد، خودشان را برای رویارویی با Secret آماده کنند. در این بین، Midone اعلام کرد که نمی‌خواهد در این رویداد شرکت کند و قصد استراحت دارد. به همین جهت Puppy باید یک بازیکن جایگزین او می‌کرد.

چند روز قبل، Secret در حساب کاربری توییترش اعلام کرد که برای بازیکن جایگزین، Puppy با یک دوست قدیمی تماس گرفته است و از همانجا شایعات مختلف آغاز شد. از طرفی دیگر، ماه گذشته تیم Navi بازیکن افسانه‌ای خود دنیل "Dendi" ایشوتین را از دست داده بود، که البته تا به اینجای کار بازی‌های خوبی را از خودشان به نمایش گذاشته‌اند.

از آنجایی که پس از نقل و انتقالات فصل جدید، Dendi در هیچ تیمی حضور پیدا نکرد، یکی از اصلی‌ترین شایعات به واقعیت تبدیل شد و مشخص شد که Puppy با دوست قدیمی‌اش Dendi تماس گرفته است. این دو یار قدیمی با تیم Navi قهرمان TI1 شدند و پس از آن نیز در فینال‌های TI2 و TI3 نائب قهرمان شدند، اما بعد از آن در سال 2014 کاپیتان Puppy تصمیم گرفت تا Navi را ترک کند و تیم خودش را تشکیل دهد.

این اتحاد مجدد بین دو بازیکن افسانه‌ای دنیای Dota بسیار لذت بخش است و بدون شک خیلی از طرفداران این بازی، برای دیدن این دو در کنار یکدیگر لحظه شماری می‌کنند. نکته جالب در مورد حضور موقت Dendi در کنار Puppy برای رویداد Autumn Brawl این است که آن‌ها ممکن است در برابر تیم قدیمی خود یعنی Navi قرار بگیرند.

مطلب قبلی تیم Navi باید چند هفته‌ای را بدون Magical پشت سر بگذارد
مطلب بعدی آپدیت 7.19d بازی Dota 2 منتشر شد
Print
161 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x