Dota 2

تیم Tigers اولین عنوان قهرمانی را در DreamLeague Season 10 بدست آورد

تیم Tigers اولین عنوان قهرمانی را در DreamLeague Season 10 بدست آورد
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار Dota2

تیم Tigers اولین عنوان قهرمانی را در DreamLeague Season 10 بدست آورد

هدف بعدی آن‌ها Kuala Lumpur Major است

تیم Tigers موفق شد پس از پیروزی در پنجمین بازی فینال، قهرمان مسابقات شود و آخرین جایگاه Kuala Lumpur Major را بدست بیاورد.

آخرین روز از DreamLeague Season 10 با فینال بخش بازنده‌ها بین دو تیم Navi و RNG آغاز شد که تیم اکراینی موفق شد بازی را با نتیجه 2:0 به پایان برساند. با این پیروزی، دو تیم Navi و TIgers باید به مصاف یکدیگر می‌رفتند تا برای بدست آوردن آخرین جایگاه در Kuala Lumpur Major به مبارزه بپردازند.

تیم آسیایی بازی را خیلی قوی آغاز کرد. آن‌ها با توجه به اینکه انتخاب آخر را در اختیار نداشتند، بازهم هیرو Meepo را برای Ahjit انتخاب کردند. تیم Navi نیز سعی کرد تا با استفاده از هیرو Earth Spirit با این انتخاب مقابله کند. اما این کافی نبود و تیم Tigers موفق شد در 27 دقیقه کار را تمام کند و پیروز بازی اول باشد.

تیم Navi در بازی دوم به خودش آمد و پس از پیروزی در بازی دوم، خیلی سریع و در یک بازی یکطرفه موفق شد تا پیروز بازی سوم نیز باشد. نکته جالب این بود که هر دو تیم بسیار زیبا بازی کردند و در انتخاب‌هایشان دقیق بودند. اما از آنجایی که Navi یک برد تا قهرمانی لازم داشت، Tigers زمانی برای ریسک کردن نداشت و باید تمام تلاشش را می‌کرد.

در بازی چهارم این محمد "inYourdream" ریزکی بود که به کمک تیمش آمد. در این بازی تماشاچیان شاهد بازی تماشایی او با هیرو Invoker بودند. با وجود اینکه Navi هیروهای Storm ،Enigma و Huskar را در اختیار داشت، inYourdream بازهم موفق شد تیمش را از شکست نجات بدهد و کار را به بازی نهایی بکشاند.

تیم برنده بازی پنجم عنوان قهرمانی را بالای سر می‌برد. این بازی، یکی از طولانی‌ترین بازی‌های کل سری بود اما با توجه به رکود بازیکنان دو تیم، به راحتی می‌شد فهمید که بازی سود آسیایی‌ها پیش می‌رود. تیم Navi با وجود انتخاب هیرو Alchemist بازهم موفق نبود تا در زمان بالا بازی را در دست بگیرد. بازی فوق‌العاده Ahjit با هیرو Mirana و ثبت رکورد 14/0/20 باعث شد تا تیم Tigers اکثر زمان بازی را از حریفش پیش باشد و هر لحظه فشار را بیشتر کند.

تیم Tigers با این قهرمان موفق شد 125,000 دلار جایزه و 120 امتیاز را بدست بیاورد. مهمتر از آن، حالا آن‌ها بلیط حضور در اولین Major سال را نیز در اختیار دارند. مجموع امتیازات این رویداد 15,000 است و تیم قهرمان بدون شک می‌تواند جایگاه خوبی را در ادامه فصل برای خودش دست و پا کند.
 

منبع: gosugamers
مطلب قبلی توقعات پلیرهای دوتا2 از پتچ بعدی این بازی
مطلب بعدی رویداد DreamLeague Season 11 به عنوان سومین Major فصل انتخاب شد
Print
239 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x