Dota 2

تیم Thunder Predator به دلیل استفاده از ماکرو در بخش انتخابی TI8 رد صلاحیت شد

تیم Thunder Predator به دلیل استفاده از ماکرو در بخش انتخابی TI8 رد صلاحیت شد
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار Dota2

تیم Thunder Predator به دلیل استفاده از ماکرو در بخش انتخابی TI8 رد صلاحیت شد

تیم Thunder Predator به دلیل استفاده از ماکرو برای هیروهای Meepo و Huskar در بخش انتخابی مسابقات The International 2018 از ادامه دادن در این بخش منع و رد صلاحیت شد. با مجله ورزش‌های الکترونیک همراه باشید.

امسال مسابقات TI با مشکلات زیادی همراه بود که درامای اصلی به بخش انتخابی آمریکای جنوبی تعلق گرفت. در وهله اول شاهد DDOS شدن تیم‌ها بودیم و تهدیدات دیگری که مشکلات زیادی را در پیش‌ بردن مراحل این بخش ایجاد کرد. بعد از تمام مشکلات موجود بالاخره مرحله پلی‌آف بازی‌ها شروع شد و تیم Thunder Predator با شکست دو تیم paiN Gaming و SG e-sports توانست راهی فینال بخش آمریکای جنوبی شود.

در این بین، تماشاچیان این بخش با بررسی Combat log بازی‌ها به حقیقتی آزار دهنده پی بردند. شواهد و مدارک حاکی از این بود که خوان ‘Atun’ اوچوا با استفاده از ماکرو برای کاراکترهای Meepo و Huskar برتری غیرمنصفانه‌ای را برای خود ایجاد کرده است. ماکروهای موجود برای این دو هیرو باعث می‌شوند که شما از قابلیت Poof هیروی Meepo بدون وجود گپ استفاده کنید و در مورد Huskar نیز استفاده کردن از Armlet را سهولت می‌بخشد. بعد از انتشار پستی در Reddit و بررسی‌های انجام شده، مشخص شد که اتفاق رخ داده کاملا درست است و برخلاف استانداردهای تعیین شده برای بازی Dota 2 است. طبق موارد اعلام شده این بازیکن به همراه هم‌تیمی‌های خود متقلب خطاب می‌شوند. 

 

کامبت لاگ بازی دوتا 2

 

در ادامه می‌توانید مدارک مربوط به استفاده کردن Script برای آیتم Armlet را در این لینک مشاهده کنید.

نکته جالب دیگر آنکه، Atun با ارسال پستی در صفحه فیسبوک خود به استفاده از ماکروها اشاره کرده است و مدعی است که از زمان برگزاری مسابقات Frankfurt Major تا کنون به استفاده از آن مشغول بوده است و در مورد قوانین جدید اطلاعی نداشته است.

در پایان تغییراتی در بخش برگزاری مسابقات انتخابی TI8 برای سهمیه دزدیده شده در آمریکای جنوبی رخ خواهد داد. دو تیم paiN Gaming و SG e-sports بایستی در بخش Upper Bracket با یکدیگر روبه‌رو شوند و بازنده بازی با تیم Torus Gaming بازی خواهد کرد. برنده هر دو بازی به عنوان فینالیست منطقه برای کسب سهمیه در مرحله اصلی مسابقات The International 2018 به میدان می‌روند.

 

 

مطلب قبلی یازدهمین تیم مسابقات TI8 مشخص شد
مطلب بعدی حمایت گیم‌سنتر اودین از سینا حیدری
Print
323 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x