Dota 2

تیم Navi باید چند هفته‌ای را بدون Magical پشت سر بگذارد

تیم Navi باید چند هفته‌ای را بدون Magical پشت سر بگذارد
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار Dota2

تیم Navi باید چند هفته‌ای را بدون Magical پشت سر بگذارد

مشکل جدید برای تیم محبوب روس‌ها

آیدان "Magical" واردانیان باید چند هفته‌ای را به دلیل مصدومیت و نیاز به جراحی مرخصی بگیرد. این سازمان اکراینی تصمیم دارد تا از یگور "Ark" ژابوتینسکی به عنوان جایگزین او استفاده کند.

سازمان Navi طی بیانیه‌ای اعلام کرد که با بازیکن جایگزین در تورنمنت آنلاین Autumn Brawl شرکت خواهد کرد. به نظر می‌رسد که آیدان "Magical" واردانیان از ناحیه دست مصدوم شده است و برای بهبود آن نیاز به استراحت دارد. در غیاب او، یگور "Ark" ژابوتینسکی به تیم Navi کمک خواهد کرد.

صحبت‌های Magical در مورد مصدومیت‌اش:

" به همراه دیگر بازیکنان تیم مشغول سواری کردن با موتورهای کوچک بودیم. متاسفانه من زمین خوردم و از ناحیه دست بدجوری صدمه دیدم. تا چند هفته آینده نمی‌توانم در رقابت‌ها شرکت کنم تا این مصدومیت برطرف شود. Ark بازیکن قدرتمندی است. من، SoNNeikO و Ark در گذشته باهم بازی کرده‌ایم، بنابراین شک نکنید که او خیلی سریع خودش را در ترکیب تیم پیدا خواهد کرد. من هم سعی می‌کنم در این مدت در کنار تیم باشم و از نظر استراتژیکی به بچه‌ها کمک کنم. "

Ark در اصل یک بازیکن Carry است ولی در طول رویداد Autumn Brawl قرار است در پست Mid برای تیم Navi بازی کند.

امیدوار هستیم تا Magical تا قبل از DreamLeague Season 10 بهبود کامل پیدا کند تا بتواند در سوئد، هم تیمش را همراهی کند.

پس از تغییرات متعدد و نهایتا بازهم شکست در رسیدن به The International 2018، این سازمان تصمیم گرفت تا کل تیم را تغییر دهد و ترکیب آن را با بازیکنان قدیمی و جدید کامل کند. در این بین، بازیکن افسانه‌ای، دنیل "Dendi" ایشوتین پس از هشت سال فعالیت از این تیم خداحافظی کرد. چند هفته بعد از آن، Navi ترکیبش را با Chuvash تکمیل کرد و Mag را نیز به عنوان مربی استخدام کرد.

در این مدت تیم Navi بازی‌های خوبی از خودش به نمایش گذاشت. آن‌ها پس از ناکامی در مقدماتی The Kuala Lumpur Major، موفق شدند از منطقه روسیه به اولین Minor فصل یعنی DreamLeague Season 10 راه پیدا کنند.

ترکیب تیم Navi:

 ولدیسلاو "Crystallize" کریستانک
 ایدان "Magical" واردانیان
 اوگنی "Blizzy" ری
 اوگنی "Chuvash" ماراکف
 اکبر "SoNNeikO" بوتائف

منبع: gosugamers
مطلب قبلی تیم Secret اولین عنوان قهرمانی خود را در فصل جدید بدست آورد
مطلب بعدی جایگزین موقت Midone در تیم Secret مشخص شد
Print
623 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x